Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dąbrowa Górnicza I Okolice


MarekG

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie :)

Rozumiem, że każdy by chciał żeby tym miejscem była knajpa, żeby można było usiąść, zjeść coś, napić się itp. ale to nie jest takie proste chyba... np.Tak jak ktoś wyżej pisał o Kanionie w Będzinie - a to jest knajpa Road Runners i raczej tam nie bylibyśmy milewidziani.

Wybór knajpy, pubu czy lokalu możemy ustalić poźniej jak już zaczniemy się spotykać w jakimś "szybkim" miejscu, wtedy można zagadać z właścicielem, ustalić rabaty:) ustalić jakiś dzień tygodnia na zjazdy i będzie gites :)

Ja proponuje jako taki "szybki" punkt spotkań dwa miejsca blisko siebie a mianowicie:

1. Parking przy Dorianie w Sosnowcu

2. Parking u Yogiego - pisał o tym miejscu powyżej

I widze to tak:

-każdy latający wokół komina (narazie bez określania dnia tygodnia i godzin) przejeżdża w miare możliwości raz lub więcej obok wskazanych lokalizacji, luka czy ktoś jest i podjeżdźa, lub tez sam na chwile robi mały postój "na fajke" i to wzsystko

-gdyby się udało i miejcówka się rozkręci wtedy już na żywo pomyślimy o lokalu z sidziskiem,jadłem i napitkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....ale chaos z miejsca w miejsce żeby omówić miejsce

to omawiajmy na MC S-c ...

potrzebny jest PARKING ŁAWKA I KAWKA tak przy trasie uważam

w szafranowym tez mi sie spodobało ostatnio

fajnie jest przy Rycerskiej karczmie jak sie leci na Czeladz tez mozna klapnac na powietrzu ale. . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by ktoś jakąś ankietę zorganizował co by wybrać jedno z wymienianych miejsc??

Z tego co pamiętam to w konkursie :) biąrą udział następujące miejscówki:

1. Parking LIDL -Będzin przy Stadionie

2. Kanion - Będzin

3. Nemo - Dąbrowa G.

4. Parking przy Dorianie - Sosnowiec

5. Parking u Yogiego - Expo Sosnowiec

6. MC'Donalds- Sosnowiec ul.Kresowa

7. MC'Donalds- Czeladź M1

8. Pogoria 3 - parking przy molo

9. Indiana - Sosnowiec

10. Szafranowy Dwór - Czeladź

Jeśli coś pominąłem prosze edytować i dopisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje jako taki "szybki" punkt spotkań dwa miejsca blisko siebie a mianowicie:

1. Parking przy Dorianie w Sosnowcu

2. Parking u Yogiego - pisał o tym miejscu powyżej

I widze to tak:

-każdy latający wokół komina (narazie bez określania dnia tygodnia i godzin) przejeżdża w miare możliwości raz lub więcej obok wskazanych lokalizacji, luka czy ktoś jest i podjeżdźa, lub tez sam na chwile robi mały postój "na fajke" i to wzsystko

-gdyby się udało i miejcówka się rozkręci wtedy już na żywo pomyślimy o lokalu z sidziskiem,jadłem i napitkiem :)

Jeśli mam być szczery to jestem za miejscówką "u Yogiego" (stajesz się sławny ;D).. po co wam ławka? Nie macie wygodnego skórzanego siedzenia na w motongu? Chcecie coś zjeść? W domu jest lodówka, a w niej na pewno coś dobrego przyrządzonego przez nasze matki, żony i kochanki :) Od MCDonalda się tyje i dostaje wrzodów na dupie.

Parkingi, jakieś stare tereny przemysłowe (których tutaj na zagłębiu od ch..) tworzą fajny klimat do spotkań. Czy to szybkich, czy to dłuższych pogawędek. Zawsze można zapalić fajkę, pogadać, wydrzeć ryja jak się chce, pośmiać w niebogłosy, a nie myśleć o matce z dzieckiem, która siedzi obok i karmi pociechę happy meal'em -_- .

Oczywiście to jest ylko moja opinia, ale mam cichą nadzieję, że większość z was podziela moje zdanie :) Co do knajpy to mój dobry znajomy prowadzi pizzerię "Drewienko" w Dąbrowie Górniczej, na Struga, nieopodal Szpitala - na pewno dałby się namówić na "przejęcie" knajpy przez motocyklistów, wystarczyłoby tylko zagadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak latam i tak tylko z cichą nadzieją, że będzie dodatkowe miejsce do spotów u "Nas" na terenie.

Unreal może w "sączówce" :P

Ja i tak latam i tak tylko z cichą nadzieją, że będzie dodatkowe miejsce do spotów u "Nas" na terenie.

Unreal może w "sączówce" :P

to miał być żart czy się znamy ???

nie zajarzyłem przecież to knajpa na stacji benzynowej . Nuda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie mapkę do Yogiego :) nie znam miejscówki ogarnę gaźnik w Moto to wpadnę. Zgadzam się z przedmówcą

Cóż.. z mapką to tu nie ma zbytnio co kombinować :) Chyba wiesz gdzie jest expo silesia, a tam mieści się osławiona miejscówka "u Yogiego", z tym, że na expo masz wjazd główny i taki mały obok chłupki z akumulatorami. I to własnie ten wjazd, przy światłąch obok Shella, wiedzie na parking, a raczej plac manewrowy V-Max'u.

No chyba, że się mylę więc niech ktoś mnie poprawi.. Yogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż.. z mapką to tu nie ma zbytnio co kombinować :) Chyba wiesz gdzie jest expo silesia, a tam mieści się osławiona miejscówka "u Yogiego", z tym, że na expo masz wjazd główny i taki mały obok chłupki z akumulatorami. I to własnie ten wjazd, przy światłąch obok Shella, wiedzie na parking, a raczej plac manewrowy V-Max'u.

No chyba, że się mylę więc niech ktoś mnie poprawi.. Yogi?

Okey mniej więcej wiem reszty doszukam :) dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.