Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dąbrowa Górnicza I Okolice


MarekG

Rekomendowane odpowiedzi

No to ponieważ zostało 3tygodnie do wyjazdu na Częstochowę to już piszę by zaplanować.Więc proponuję 18.04.2010 godzina 8:20 - 8:30 wyjeżdżamy spotkanie pod PKZ-emNa spóźnialskich czekamy w Sarnowie na stacji paliw jadąc trasą 86(Czeladź - Częstochowa)Tam łączymy siły jak pisałem wcześniej. wyjazd stamtąd 9:15.W razie pytań na PW. Jak nas będzie pow 30 sprzętów to 4 do obstawy musi się zgłosić.Pewnie jak w zeszłym roku Kufer prowadzi - czyli ja Jak będzie obstawa zabrać pasy lub koszulki odblaskowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z mila checia zabore sie z Wami do Cz-wy. Jako że jeszcze prawie 3 tyg do wyjazdu, to miloby bylo poznac chociaz czesc ekipy. Jeszcze nie bylem na Wszej miejscówce,wiec może przygarnie ktos chlopaka z Sosnowca po drodze na terminal?? ;)
ja czesto latam na Terminal z s=c wiec jak cos to sie odezwe w najblizszych dniach narazie to praca chyba ze w piatek;)
Jak to ??Skory nie będzie, Bobana nie będzie ....To kto będzie ??
Boban jedzie a z Adasiem nie wiem moze jako Plecaczek??;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie moi drodzy parafianie,co robicie w wekkend majowy??Mam miejscowke,kolo zwarodnia za 15-18 zl dobra,faje pokoiki,2-3-4 osobowe,moze bysmy sie wybrali wieksza ekipa??Kto by sie pisal??Moze tez kierunek szczawnica i tamte regiony,to juz kwestia dogadania zawsze mozna skoczyc na wykociag przejechac sie na slowacje bo Złoty bazant takze slucham co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jak sie ekipa zbierze to ustalimy miejscowosc,i znajdziemy noclegi,takie zeby moto bylo w miare bezpieczne,pozatym,mysle aby jechac w piatek 30 kwietnia i wrucic 3 maja,jak cos to ruszamy w piatek okolo 14:30 chyba ze wszyscy bede mogli wczzesniej
tez jestesmy za taka wyprawa wiec jak cos czekamy na wiecej informacji ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.