Jump to content
Lokis

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja

Recommended Posts

Prawdziwi optymiści na tym forum^^ Przyprowadziłem już moto z zimowiska ale stoi pod przysypaną śniegiem plandeką na parkingu.... tylko akumulator przytuliłem w domu.Miało być tak pięknie a tu jeszcze ostra zima.

Wstępna propozycja na przywitanie Wiosny w Bieszczadach:wyjazd w Piątek 26-03 godz 14,00nocleg i : Leśniczówka BojanówSobota: 27-03 lecimy do Lutowisk (nocleg i )Niedziela: 28-03 grzecznie wracamy do domu najkrótszą trasą
Fajna trasa :-) Nie wiem, czy dam radę, bo 27-28 to urodziny mojej Córci , Ale może wiosna nie wróci tak szybko i wybierzemy późniejszy termin ???

Guest

Fajna trasa :-) Nie wiem, czy dam radę, bo 27-28 to urodziny mojej Córci , Ale może wiosna nie wróci tak szybko i wybierzemy późniejszy termin ???
Wszystko na to wskazuje, że ta biała suka nie odpuści tak szybko Następny termin: 9-11 Kwiecień ?????

Następny termin: 9-11 Kwiecień ?????
Brzmi lepiej, ale bedzie to weekend po Wielkanocy i duzo ludzi w puszkach przedłuży sobie przerwę aż do 11-go. Myślę, że optimum to: 16-18 kwietnia. Na ten termin deklarowałbym się już dziś na 99%

sowizdrzoł, tyś jest gorszy niż baba w ciąży. Jak tak dalej pójdzie to zrobimy z tego zakończenie a nie otwarcie.
No masz, kuffffa, odezwał się ten, co nie marudzi Przecież i tak wybierzemy ten termin, ktory nam lepiej pasi, nie?

Przede wszystkim ten termin, który pozwoli nam sie cieszyc z wycieczki. Nie wiedzi mi sie jechać i marzyć tylko o tym żeby już byc na miejscu bo mi ręce odpadają z mrozu.Swoją drogą, wyciągac akumulator czy nie wyciagać? O to jest pytanie.

Guest

Przede wszystkim ten termin, który pozwoli nam sie cieszyc z wycieczki. Nie wiedzi mi sie jechać i marzyć tylko o tym żeby już byc na miejscu bo mi ręce odpadają z mrozu.Swoją drogą, wyciągac akumulator czy nie wyciagać? O to jest pytanie.
No co Ty Wystaw nos za okno- Wiosna Wita Nas (choć troszkę pinda zimna)

Nie wiem jakie są szanse na to aby w niedziele było chociaż kilka stopni w plusie, ale może jak sie słonce oprze to chciaz po mieście mozna by sie pokulać. W Chorzowie na ulicy Krzyżowej przez przypadek wypatrzyłem bunkier. Mozna by sie polowutku przetoczyć i go łobadać.

Guest

Nie wiem jakie są szanse na to aby w niedziele było chociaż kilka stopni w plusie, ale może jak sie słonce oprze to chciaz po mieście mozna by sie pokulać. W Chorzowie na ulicy Krzyżowej przez przypadek wypatrzyłem bunkier. Mozna by sie polowutku przetoczyć i go łobadać.
I tak do mnie mów Ale z Chorzowem to przesadziłeś chyba że myślisz o rowerach????

O, jaki bunt na pokładzie no. Dobra, jak sie dobrze rozpedzimy to o Bytom mozna zachaczyć ;)Ja tu mówie o sytuacji jak będzie ledwo ze 3 stopnie w plusie ale słoneczko bedzie zachecało. Wtedy było by fajnie chociaż predkością paradową polatać wkoło komina. Większe rajzy przy takich warunkach raczej trudno by było uskutecznić.

O, jaki bunt na pokładzie no. Dobra, jak sie dobrze rozpedzimy to o Bytom mozna zachaczyć ;)Ja tu mówie o sytuacji jak będzie ledwo ze 3 stopnie w plusie ale słoneczko bedzie zachecało. Wtedy było by fajnie chociaż predkością paradową polatać wkoło komina. Większe rajzy przy takich warunkach raczej trudno by było uskutecznić.
panowie wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze w niedziele bedziemy latac ino po necie

Wszystko na to wskazuje, że ta biała suka nie odpuści tak szybko
Jasnowidz, czy co? Wiosna zachowuje się jak 45-letnia dziewica, co by chciała, ale się boi. Dała trochę pomacać i schowała się na dwa tygodnie pod kołdrę.

Guest

Wiosna wygrywa Najbliższa Niedziela jest nasza: +12* Zadowole się traską na jeden zbiornik paliwa (mój otrzywiście)

No w sumie taka 400 kilometrowa rozgrzewka. Jak na Borsuka to naprawdę krótka rajza Ja niestety uczelnia więc szerokiej drogi

Ja niestety uczelnia więc szerokiej drogi
Oho, zaczyna się. A ja liczyłem ze w tym seznoonie frekfencje swoją poprawisz.Ten Paczków to chyba troche za daleko jak na poczatek i niepewna pogodę co?W kazdym razie tak czy siak pytanie brzmi: o której startujemy? 10 czy 11?

Guest

Oho, zaczyna się. A ja liczyłem ze w tym seznoonie frekfencje swoją poprawisz.Ten Paczków to chyba troche za daleko jak na poczatek i niepewna pogodę co?W kazdym razie tak czy siak pytanie brzmi: o której startujemy? 10 czy 11?
Maruda o 10 i nie zapomnij lusterek