Jump to content
Lokis

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja

Recommended Posts

Guest

Pijaki sakramenckie, taka Wasza faszystowska To do 11.00 wytrzeźwiejecie, a do 10.00 nie ??? OK, też jestem za 11.00
Ty nie kłap ozorem tylko wymyśl fajną traskę no otwarcie na max 3 godz.Bo jak ja się do tego wezmę to znowu wyjdzie 500 kilo Do jutra

Tak. Ja proponuje nie zjeźdżać z głównych tras. Może by sie do Bidy na goracą herbate przejechać, bo to napewno bedzie nam potrzebne, a potem sie zobaczy.Jak nie odpale (tfu tfu) to przynajmniej puszką wpadnę sie przywitać.

Ehhh spóźnialskim jak ja mówie stanowcze nie ;/ byłem na bp o 11:20 kapa Ale niedziele jeszcze długa zawijam jakis obiad i pewno na drodze kogoś spotkam Pozdro dla 2 motonitów których mijałem w Bytomiu na wysokości TESCO!!

Coś można więcej o trasie . Zakończyłem z Wami sezon w grudniu i o mało co dziś bym dojechał,brakło wiary w sprzeta , ale mała przejażdżka wokól garażu była

A tak my sie przejechali do knajpy pod Rabsztynem, dalej na Kraków i nazot.Było zacnie. Sorki Adam za autostrade, ale manetka sama sie odkręciła ;)Ufam, że wszyscy mieli spokojny powrót.

Guest

Sorki Adam za autostrade, ale manetka sama sie odkręciła ;)Ufam, że wszyscy mieli spokojny powrót.
Sorka Adaś, ja też zapomniałem o Twojej biednej Klarze

Moja wina, nie założyłem szosowej zębatki Ale zobaczymy na Urdele Pass
Adaś nie zakladaj to i tak nie pomoze hi hi hi ale tak czy tak lubimy z toba smigac

Guest

Wstępna propozycja na przywitanie Wiosny w Bieszczadach:wyjazd w Piątek 26-03 godz 14,00nocleg i : Leśniczówka BojanówSobota: 27-03 lecimy do Lutowisk (nocleg i )Niedziela: 28-03 grzecznie wracamy do domu najkrutszą trasąKatowice-Bojanów-Lutowiska

Wstępna propozycja na przywitanie Wiosny w Bieszczadach:wyjazd w Piątek 26-03 godz 14,00nocleg i : Leśniczówka BojanówSobota: 27-03 lecimy do Lutowisk (nocleg i )Niedziela: 28-03 grzecznie wracamy do domu najkrutszą trasąKatowice-Bojanów-Lutowiska
Boguś optymizm ponad wszystko

Guest

DAMY RADĘ Gadałem z leśnymi ludkami z tych miejscowości, zorganizują nam jakieś legowiska i coś na ruszt prosto z lasu (jak się uda trafić )Adaś, co tam w pogodynce na Niedzielę