Jump to content
Lokis

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja

Recommended Posts

Guest

No i fajno wyszło: daleko, szybko i sprawnie.
Tak to już jest jak na czele jest elektrowóz zamiast parowozu bez wytykania palcami, oczywiście

No i fajno wyszło: daleko, szybko i sprawnie. Dzięki dla ekipy. Żółty, dawaj zdjęcia
Konkretnie było. Dzięki panowie.Zdjęcia z Helu i Sandomierza na edysku.Namiary poszły na priv.

Tak to już jest jak na czele jest elektrowóz zamiast parowozu
Czuję sie cokolwiek dotknięty. Panie KMI, łaskawie namiary do zdjęć też poproszę, chętnie sie zapoznam z waszymi wyczynami.

A niech mi wytyka, na autostradzie i tak zostaje z tyłu choć jadę bez owiewki i w otwartym kasku....mięczak A już na poważnie, nie wiem jak u mnie z przyszła niedziele, bo mam małą awarię z prądem i nie wiem czy zdołam ją skutecznie usunąc a niechiałbym stanąć gdzieś na trasie.

Guest

A niech mi wytyka
Ja facetom nic nie wtykam na autostradzie i tak zostaje z tyłu choć jadę bez owiewki i w otwartym kasku....mięczak tongue2.gif

Ja facetom nic nie wtykam szerokości, do września
No to se koledzy pogadali.... * * *Ja w najblizsza niedziele tez wypadam z obiegu, urlop w Bieszczadach. Szerokości wszystkim.

Guest

Jadę jutro o 18 do Chrzanowa A4. Proszę szanowne koleżeństwo o towarzystwo bo boję się sam za "granicę" jechać.Chętni: 18,00 parking koło Go Sport -3 Stawy

Kurteczka, tak fajna rajza a ja odpadam z powodów technicznych. Zdechł akumulator a wina to pewnie reglera albo alternatora. Masakra. Myśle jednak, że ktoś ci dotrzyma towarzystwa ;)

Prezentujcie sie "tam" godnie dzisiaj Panowie. Mnie awaria uziemiła na dłuższą chwilę. W najgorszym razie do końca miesiąca podobno. Mam nadzieję, że tak się nie stanie Popadne w alkocholizm.

• Like 1

Może Brenna? I od razu mówie, do Wisły sie nie zapuszczam. Nie lubie i kropka.Jako że cisza tu jak w grobie to plan mam taki coby o 9.30 z BP na słonecznej ruszyć na Rude . Tam sie podobniez ma spotkac ekipa więc jakby co mozna sie podpiąć. Jeśłi nie pojadą, śmigam do Brennej. Jakby ktoś miał ochote to się podpinajta.

Guest
Panowie, jak sie ma sobotnie wycieczka do Chrzanowa z akcja pod tytułem "Czerwone Wino" zapoczątkowaną przez kolege Adama? Chciałbym to jakos pożenić.
Będzie problem. Zdzwoń się z Adamem i coś ustalcie