Jump to content
Lokis

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja

Recommended Posts

witajcie ;) Może ktoś leci w niedziele koło 9 do ustronia poleżeć z dwie lub trzy godzinki na słońcu. Opalić to i tam i wrócić z powrotem??

Guest

witajcie ;) Może ktoś leci w niedziele koło 9 do ustronia poleżeć z dwie lub trzy godzinki na słońcu. Opalić to i tam i wrócić z powrotem??
To nie ten wątek, albo forum

Guest

jakieś plany na jutro? robimy te zaległe czechy? kto chętny?BOUZOV
godzina startu Melek nieobecny, może być wcześniejsza niż zwykle

Jak pogoda pozwoli ja bym startował normalnie o 10. Trasa nie jakaś strasznie dłyga - 400km w obie strony. Prognozy na jutro mało optymistyczne. Rano podejmiemy decyzje czy lecimy czy nie.

Guest

Jak pogoda pozwoli ja bym startował normalnie o 10. Trasa nie jakaś strasznie dłyga - 400km w obie strony. Prognozy na jutro mało optymistyczne. Rano podejmiemy decyzje czy lecimy czy nie.
OK

Guest

Coś nam wątek stygnie. Może po ostatnich gigantach coś lajtowego? Rundka po jurze z finiszem na zamku w Olsztynie i powrót drugą stroną "jedynki". Co wy na to?
to znaczy w czwartek?konkrety panie melek- do 17 jestem w pracy

Guest

lolpo Jurze, nie pojutrze
Sorka chyba za długo przesiaduję przed komp. Idę się zrelaksować do niedzieli

Po jutrze hyhy, fajne to było.Tak coś wymyśliłek. Krótko i treściwie:MapkaMały dodatek. Proponuje polecieć przez Pilice, a obok niej poszukac małej wsi WIERBKA, a we wsi podobno ruiny pałacu. Macie smaka? Bo ja mam ;)

Guest

taka krótka trasa - nie wiem czy opłaca się divke wyciągac w ogole
Marcin zapomniał napisać że robimy 3 okrążenia

Na Grunwaldzie Krzyżacy pobici - straty własne poparzone nogi od słońca Pod Malborkiem oblężenie zamek nie zdobyty trza go będzie kupić straty własne - potracony bagaż na odcinku 130 km. Aż się boję jechać znowu w tym kierunku bo już nie wiem jakie straty mogą być. Jak wybierzecie się do Krynicy Morkiej dajcie znać prośbę bym miał aby załatwić jedna małą rzecz na miejscu .

na HEL rozumiem koledzy chcą jednodniówkę strzelić? Bo z noclegiem w sezonie kiepsko. Jak coś to ja sie piszę, chciałbym powtórzyć tę trasę^^

Kule, chłopy, dupy daliście że musicie koniecznie w ten weekend na ten Hel. No ale skoro tak, to mam propozycje dla tych co nie moga zorganizować sobie dwóch dni wolnych, ani też nie w smak im góra św. Anny i setki maszyn w jednym miejscu.Proponuje rundke do Witosławic (czy jakos tak). Są tak jakies ruinu zamku czy coś. Całośc okolo 400km. Polecimy drogą nr 94 na Brzeg. Stamtąd na Strzelin i w dól. Powrót chyba przez Nyse i Kedzierzyn ale to jeszcze do ustalenia. Tak wiec kto chetny start 10.00 z BP na pętli. Oby wszystkim się rajzy udały, bo na niedziele zapowiadają załamanie pogody.

na HEL rozumiem koledzy chcą jednodniówkę strzelić? Bo z noclegiem w sezonie kiepsko. Jak coś to ja sie piszę, chciałbym powtórzyć tę trasę^^
Faktycznie z noclegiem może być kapa, ale można zabrać namiocik, wieczorem ognisko, kiełbaska..ehhh..jak za starych dobrych czasów

Guest

Faktycznie z noclegiem może być kapa, ale można zabrać namiocik, wieczorem ognisko, kiełbaska..ehhh..jak za starych dobrych czasów
Ja biorę śpiwór i kalimate, a jakaś stodoła zawsze się znajdzie jak by co jeden namiot nie zaszkodzi, a może się przydać. jak masz to zabierajdo soboty