Jump to content
Lokis

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja

Recommended Posts

Tylko uważajcie na siebie, sam się k... ostatnio też wysypałem, ale koszty naprawy nie były duże. Widzę jednak że to jakaś epidemia....

Dobra misie. Tak dla pewności i potwierdzenia.W sobote startujemy o 8.00 z wiadomej miejscówki i walimy na zamek. Noclegów szukamy przed zwiedzaniem czy po? O której w niedziele mamy zamiar wstawać zakładajac, że w sobotę tegesz szmegesz i co mamy w planach zaliczać po drodze? No i w ogóle któredy lecimy?
Wszystko w tym poscie, takze mapka. Po zwiedzeniu zamku do miejsca gdzie spimy bedzie jeszcze ok. 50 km. Nie wiem, czy cos zdolamy dodatkowo zobaczyc, oprocz widokow, oczywiscie ale propozycje mile widziane :-)W niedziele wstawalbym ok. 7.00, zeby w Raju zobaczyc jak najwiecej, ale tu chyba będą rozbieżności ***Kto jedzie?

Guest

Wszyscy ci co chcą, ale nie mogą jechać w sobotę.Niedziela 8.00 tam gdzie zawsze, polecimy na spotkanie z kolegami do Liptovsky MikulasMapka szerokości i umiarkowanej degustacji

(...)W każdym razie ja jadę. Lekki deszcz też nam nie strszny?
poodynka.pl i new.meteo.pl nie mowia nic o deszczu ...chociaż w górach to nic nigdy nie wiadomo....diaboliczna uściskaj gratulacyjnie Grzesia od nas i podaj mu profilaktycznie piwo w sobotę rano Może dacie radę w niedzielę nas dopaść pod kierownictwem Borsuka ? Do miłego

Wszyscy ci co chcą, ale nie mogą jechać w sobotę.Niedziela 8.00 tam gdzie zawsze, polecimy na spotkanie z kolegami do Liptovsky MikulasMapka szerokości i umiarkowanej degustacji
Borsuk - ...kocham Cię Jestem na bank !

Zoofilia? Obrzydlistwo, ja bym normalnie użytkownika zbanował
Melek nie mówi się zeofilia bo to niegrzecznie. Poprawnie politycznie jest erotyka międzygatunkowa.

Melek nie mówi się zeofilia bo to niegrzecznie. Poprawnie politycznie jest erotyka międzygatunkowa.
Proszę, proszę, wykształciuch sie odezwał... btw: Gratulować ???

Guest

Cóż, było jak w Raju Dzięki wszystkim za wspólną realizację pomysłu. I tym dwu-, i tym jednodniowym Do zobaczenia w ostatni weekend lipca
Twardziele jednodniowi wykręcili tyle km co inni musieli rozłożyć na dwa dni fotki TATRY

Twardziele jednodniowi wykręcili tyle km co inni musieli rozłożyć na dwa dni
Co fakt, to fakt, kaski z głów... Na moim liczniku 745km za dwa dni, a Wam to pewnie z 600 przekręciło...

Dzieki za wypad do Raju. W takim towarzystwie jestem gotow jechac na Hel(l). Zdjecia na edysk.pl w glownym katalogu.Hasła i login ten sam co zawsze, jakby ktos nie miał to na priv.DO nastepnego.

To jest tak zwany przekaz podprogowy. Nawet mozesz nie wiedzieć o tej swojej skrywanej potrzebie. Bo niby właściwie dlaczego z wielu piosenek Monty Pythona akurat ta ci utkwiła?