Jump to content
Lokis

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja

Recommended Posts

Zaległy Kietrz, zaległy Nowy Targ, a trzecią propozycje opanuje do środy.
Nie opanowywowuj Ja od razu głosuje za Nowym Targiem BTW: to w sumie jakies 400km, moze startniemy o 9.00 ??

W Waszym milczeniu wyczuwam lekki niepokój o niedzielną pogodę... Moja propozycja wyjazdu o 9.00 nadal aktualna. Jak nie bedzie deszczu w powietrzu ani na drogach, to jestem na mur.

Ok, start 9.00 i walimy na Nowy Targ. Jadę nawet jak bedzie szaro i buro, najwyzej sie trase skruci. Od praktycznie dwóch tygodni nie siedziałem na moto i już mnie nosi. Odpadam tylko przy konkretnym opadzie.

Guest

Ok, start 9.00 i walimy na Nowy Targ. Jadę nawet jak bedzie szaro i buro, najwyzej sie trase skruci. Od praktycznie dwóch tygodni nie siedziałem na moto i już mnie nosi. Odpadam tylko przy konkretnym opadzie.
I przy konkretnym opadzie dasz radę w swoim nowym kombiku p/deszczowym.Słyszałem że fajny, tylko trochę się nadyma

Dobra, koniec nabijania sie z mojego wystroju zewnętrznego ;)Pochwalcie sie lepiej jak szybko dojechaliście z tego Raciborza do Katowic?Myśmy se z kolegą Tomaszem powolutku śmigali i obiadek całkiem dobry zjedli. Pod zamek w Raciborzu zjechaliśmy ale przypomniałem sobie ze przeciez aparat kaput więc nawet nie pozwiedzaliśmy. Będzie kolejne miejsce do odwiedzenia.Zapomniałem o zdjęciach:http://rapidshare.com/files/247706482/Kietrz_21.06.2009.zipPiękne te Krowiarki. Zachęcam wszystkich do odwiedzin tego zapomnianego miejsca.

Guest

Link do zdjec u mnie nie dziala - jak u Was? Do niedzieli (propozycja ruszenia do Nowego Targu o 9.00 aktualna)
u mnie działa, właśnie ściągłem je na kompa.niedziela-jak najbardziej

Guest

Panowie... Jakies plany na niedziele ?Pozdrawiam.
poczytaj wcześniejsze posty- i wszystko jasne Melek ty weż przygarnij coś do łóżka i wszytko ci przejdzie (Niedziela 9,00)

Melek ty weż przygarnij coś do łóżka i wszytko ci przejdzie (Niedziela 9,00)
Albo pooglądaj zdjęcia z Krowiarek to się rozgrzejesz. A na poważnie - jak Melek nie jedzie, to Nowy Targ trzeba przełożyć. Inne propozycje?

Bouzov, Czechy - TRASAPierwotnie gotycki zamek z początku XIV w., przebudowany w stylu charakterystycznym dla romantyzmu na przełomie XIX/XX w. dla arcyksięcia Evžena Habsburskiego. Wnętrza w stylu romantyzmu, z zabytkowym, cennym umeblowaniem, bogatą kolekcją malarstwa, rzeźby i artystycznego kowalstwa. Ekspozycja muzealna w dużej sali wystawowej. Ulubiony obiekt filmowców.http://img196.imageshack.us/img196/8546/bouzov.jpgW drodze powrotnej Sovinec:Rozległy kompleks zamkowych umocnień i murów obronnych rozbudowywany od XIV aż do XVII w. Od roku 1624 własność zakonu krzyżackiego. Tereny zamkowe, ekspozycja przedstawiająca styl życia w różnych epokach, wieża widokowa. Dwór sokolników. Podziemne korytarze łączące poszczególne części umocnień.http://img40.imageshack.us/img40/7862/soviniec.jpgco Wy na to?

Bardzo fajny pomysl :-) Dodatkowo, proponuje powrót przez Sumperk i Głuchołazy, jeden zamek wystarczy
No tak, bo tylko panowie potrafią na moto jeździć
LUNA: Nie dasaj sie, tylko przyjedz, to sie poznamy Do niedzieli - godz. 9.00

Jak się taka fajna traska szykuje, to uprzejmie proszę szanownych kolegów o możliwość jazdy z Wami:) Za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby z góry dziękuję

Panowie właśnie wróciłem z pętli Nikt nie przyjechał Odstałem swoje i do domku..Co się z Wami dzieje:) Skoro mamy taką pogodę to wcześniej czy pużniej musimy się przyzwyczaić

Guest

Panowie właśnie wróciłem z pętli Nikt nie przyjechał Odstałem swoje i do domku..Co się z Wami dzieje:) Skoro mamy taką pogodę to wcześniej czy pużniej musimy się przyzwyczaić
Organizatorzy odwołali impreze

Bouzov, Czechy - TRASAPierwotnie gotycki zamek z początku XIV w., przebudowany w stylu charakterystycznym dla romantyzmu na przełomie XIX/XX w. dla arcyksięcia Evžena Habsburskiego. Wnętrza w stylu romantyzmu, z zabytkowym, cennym umeblowaniem, bogatą kolekcją malarstwa, rzeźby i artystycznego kowalstwa. Ekspozycja muzealna w dużej sali wystawowej. co Wy na to?
Cyber mam jedno pytanie Kiedy ?
No tak, bo tylko panowie potrafią na moto jeździć
Nie no ;] juz sie poprawiam. Panie i Panowie ;]

Guest

było mi trochę mało dlatego nawinołem spowrotem na olkusz i trzebinie - odwiedzić rodziców