Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja


Lokis

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, grzesiek_73 napisał:

 ale sprzedawca powiedział, że w przypadku ślizgu, siatka się przeciera, rwie i ochraniacze spadają - te zbroje powinny być np. pod bluzą - jak w crossach.

W ten sposób odwiódł mnie od tego pomysłu.

Mam siatkę i nie bardzo widzę możliwość spadnięcia ochraniaczy  ? Nawet w przypadku rozerwania siatki . No może ochrona klatki piersiowej , ale to tak duże panele że chyba nie realne. Ochraniacze są montowane do ciała w taki sposób że można by jeździć bez siatki , ona ma za zadanie sprawić by wkładanie tego wszystkiego było wygodniejsze , niejako na "raz". Trochę się też różni od zbroi na cross , ma spełniać inne zadanie . Na asfalcie to ślizg w terenie raczej bum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
2 godziny temu, mototurysta napisał(a):

Fajnie 😃U nas albo ciepło i leje albo zimno i wieje . Jeszcze chwilę poczekam .

Najwazniejsze jest to : jest blizej jak dalej.Tu tez nie jest za cieplo i nie za sucho , ale gerzej bylo i sie chwalilo.Dzisiaj warunki atmosferyczne sprzyjaly (11°C i sucho ) i zachecily do zrobienia  krotkigo  wypadu do okola wiochy ,ca 110km.:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mototurysta napisał(a):

No to super . Maszyna przewietrzona 😃

Niestety nie do wszystkich przewietrzajacych motorki wczorajszy dzien zakonczyl sie szczesliwie.Nie daleko mojej wiochy mloda dziewczyna (18 letnia) w wypadku drogowym  poniosla smierc na miejsci zdarzenia.Masakra !!! Jeszcze sezon sie nie zaczal  , a nasz "Plecak" plony juz zbiera.

Ps.Do wszystkich: Uwazajcie w trasie.Kierowcy puszek misza sie DO NAS przyzwyczaic !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jazdy zimą to stałem się ciepłolubny ale jak byłem młody (czyt. napalony na jazdę) to pamiętam jadę przy ujemnych temperaturach.

Co do bycia "twardzielem" jeżdżącym zimą kiedyś ktoś napisał:

"Elefantentreffen - twardziele? Spójrzcie na dostawców pizzy na skuterach".

Od tego czasu trochę inaczej patrzę na tych na skuterach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, grzesiek_73 napisał(a):

Nooo... Chopie, ale jakie Wy tam, we tych Niemcach, te zimy mocie :D

Ni to co u nos (jak we nocy pszimrozi ze -7 :D)

 

Chopie , co Ty to godosz.Jak tu w zima przipizdzi to w trakcie godanio slowa w lufcie sie mrozom.Zebys Ty wiedziol jakie larmo na wiosna jest :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.