Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja


Lokis

Rekomendowane odpowiedzi

Ok założę czerwone stringi hehehe a tak na poważnie to rok temu zrobili tam zakaz parkowania dla motocyklistów to parkuje trochę mniej moto bo jak policja dostanie zgłoszenie to mandaty wpierniczają a po za tym zygzaków jest dość mało więc wątpię że będzie więcej jak jeden :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..no to sobie tak jeździcie. Ja ok 10 lat temu wymyśliłem sobie objechanie Górnego Śląska(tego historycznego) dookoła. No i w końcu zaczynam to realizować. W niedzielę zaliczyłem Lubliniec,Olesno,Kluczbork,Lewin Brzeski. Stronę wschodnią (Siemianowice, Imielin, Bieruń, Trójkąt Trzech Cesarzy..) też zaliczona. Zostało południe i część zachodu czyli ciekawsza część. Po stronie czeskiej jest kilka zamków, na zachodzie Paczków, Nysa... Może ktoś chętny się przyłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, że ja na to wcześniej nie wpadłem :). To jest pomysł na wyjazdy niedzielne. Robisz granicę Górnego Śląska tak we fragmentach? Bo np. Nysa i Paczków to już jest jeden dzień. Jeszcze jest Otmuchów i Bila Voda http://www.bing.com/images/search?view=detailV2&ccid=TTQyMonY&id=A66BBBBAB06A5DA3E1D4400ED490D03B1E254DEF&thid=OIP.TTQyMonYx3-_m1dvO9-5nQEsBp&q=bila+voda&simid=607990551228319621&selectedIndex=7&qpvt=bila+voda&ajaxhist=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Marcin XBR napisał:

w sumie to jest ok 700 km. Fajnie by było zapakować namiot i w 3 dni to zrobić, ale realnie to po jednym dniu. Nie nastawiam się na zwiedzanie, bo większość pałaców i miast w opolskim widziałem i trochę w Czechach. Ale jak ktoś chętny to można to jakoś dopasować.

Byłbym chętny dołączyć, o ile to nie problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, daro.12 napisał:

To ja mogę załatwić swoje tematy i zobaczymy się w Zawierciu.

przepraszam ...właśnie kolega dzwonił że na rowery do mnie ze szwagrem przyjeżdżają bo później do Siewierza na turniej rycerski chcą jechać i znowu nic z mojej wycieczki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozemy sie wybrac do Zawiercia, jesli nie ma nikt czegos innego w planach to ok. Ty alatwisz swoje sprawy a reszta posiedzi przy bezalkoholowym :D

 

No wiec tak. Ja i daro12 wybieramy sie o 13 do Zawiercia. Spotykamy sie na bp przy dtś w strone czestochowy. Dojezdzamy na miejsce, Darek zalatwia swoje sprawy a ja ide na obiad. Mozna się przyłączyc :D

2x 600 cm3 stare i nowe, tempo do uzgodnienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.