Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja


Lokis

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też chętnie się zabiorę. Pogoda ma być średnia ale bez deszczu. Proponuję wyjechać raczej z rana. Jestem z Łazisk Górnych (niedaleko Mikołowa). Piszcie gdzie się spotykamy i o której.

A może jest jakaś większa ekipa, która gdzieś się wybiera jutro i można się podłączyć? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Na niedzielną rundkę mogę polecić Bunkier Konewka. To schron kolejowy z okresu II wojny światowej niedaleko miejscowości Spała.

Jako drogę powrotną można wybrać trasę przez Przedbórz, Koniecpol i Pilicę. Fajne, spokojne drogi przez malownicze wioski i fajne zakrętaski też się trafiają ;)

IMG_0126.JPGIMG_0133.JPGIMG_0136.JPG

 

Jeżeli nie macie pomysłu gdzie się powłóczyć, to jura ma dużo ciekawych zakamarków.

Jako cel można obrać ruiny zamku w miejscowości Wierbka. Nic szczególnego właściwie, ale jakiś pretekst do wyjazdu jest ;)

IMG_0224.JPGIMG_0227.JPGIMG_0231.JPG

A w drodze powrotnej zawsze można wpaść na chłodny browarek.........bezalkoholowy oczywiście ;)

IMG_0236.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w temacie jury, jak ktoś nie był, to może zajrzeć do opuszczonego zamku w Pilicy. Zaraz obok zamku jest restauracja. Nawet dobre jedzonko serwują.

Miejscowość Smolen już jakiś czas temu wykorzystała chyba dotacje unijne i w koncu wyremontowali zamek. Jest wieża, można wspiąć się na górę i zerknąć co tam sie dzieje w okolicy ;)

P4172936.JPGP4172901.JPGP4172903.JPGP4172913.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć. Mam taką propozycję.

Wyślijcie mi smsesami swoje imię i miasto. Tworzę grupę numerów telefonów do ludzi którzy jeżdżą i będę wysyłał sms'y z propozycjami wyjazdów.

Forum działa jak działa a telefon każdy mam przy sobie. Ta metoda działa wśród moich kolegów i chętnie poszerzymy to grono.

Podaję numer: 602 360 841. Wyślij imię i miasto, będziesz miał więcej opcji do pojeżdżenia :)  Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.