Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja


Lokis

Rekomendowane odpowiedzi

Tośmy se Bartka odwiedzili. Klasztor wpisuje na liste przyszłorocznych miejsc wypadowych. Juz sie nawet nie burze jak mi ktoś mówi że jesteśmy pogieci, bo sam stwoerdzam że jesteśmy ;) Jak sobie wracałem pieszo do domu to nie mogłem uwierzyć że przy takiej piździcy smigaliśmy tyle kilosów. Współczuje koledze bez podpinki. Zdrówka życzę. Wieczorem postaram sie udostępnic zdjęcia z wczoraj i zaległe z zeszłotygodniowej Równicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowotnie jest wszystko OK. Bywały momenty, że trochę mnie wypizgało bez tej podpinki, ale ciepła kąpiel po powrocie załatwiła wszystko. Liczę na powtórkę. Jak nie w tym roku, to w przyszłym na wiosnę.Jeszcze czekamy na fotki z aparatu Tomka. Trzeba zobaczyć co było tak warte zatrzymania się i zostania w tyle, żeby uwiecznić to na zdjęciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "cudze chwalicie swojego nie znacie" proponuje odwiedzic to miejsce:http://www.naszslask.pl/photo/album/show?i...1761:Album:2675Wiem wiem, kilometrów nie wiele, ale i pogoda raczej nie zapowiada sie puki co najlepsza wiec taka krótka przejażdżka była by w sam raz. Tylko przydałby sie ktos, kto naprowadział by na te miejscówke, bo nie moge jej namierzyć georaficznie.Gdyby jednak pogoda była znośna to proponuje jeszcze trójkąt Toszek, Kotlinowice, Pniów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tam:Bunkier Kolejowy, KonewkaNa północny wschód od Tomaszowa Mazowieckiego, znajduje się jeden z dwóch schronów kolejowych, Konewka. Bunkier wybudowany w czasie II Wojny Światowej dla pociągów sztabowych III Rzeszy. W bunkrze jest wystawiona ekspozycja militariów. Mamy możliwość wejścia do podziemnych chodników i schronów technicznych. Latarki mile widziane. Wstęp do muzeum za symboliczną opłatę. troszkę daleko jak na Listopad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo tutaj?Hodowla bizonów w KurozwękachBardzo ciekawa hodowla bizonów przy pałacu w Kurozwękach. Oprócz zobaczenia bizonów na pastwisku można zwiedzić też pałac i pobawić się na sporym placu zabaw. Można zobaczyć też strusie, osła czy baranki w lokalnym mini-zoo. Tutaj bliżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.