Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja


Lokis

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pogoda pozwoli ja bym startował normalnie o 10. Trasa nie jakaś strasznie dłyga - 400km w obie strony. Prognozy na jutro mało optymistyczne. Rano podejmiemy decyzje czy lecimy czy nie.
OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nam wątek stygnie. Może po ostatnich gigantach coś lajtowego? Rundka po jurze z finiszem na zamku w Olsztynie i powrót drugą stroną "jedynki". Co wy na to?
to znaczy w czwartek?konkrety panie melek- do 17 jestem w pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Grunwaldzie Krzyżacy pobici - straty własne poparzone nogi od słońca Pod Malborkiem oblężenie zamek nie zdobyty trza go będzie kupić straty własne - potracony bagaż na odcinku 130 km. Aż się boję jechać znowu w tym kierunku bo już nie wiem jakie straty mogą być. Jak wybierzecie się do Krynicy Morkiej dajcie znać prośbę bym miał aby załatwić jedna małą rzecz na miejscu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kule, chłopy, dupy daliście że musicie koniecznie w ten weekend na ten Hel. No ale skoro tak, to mam propozycje dla tych co nie moga zorganizować sobie dwóch dni wolnych, ani też nie w smak im góra św. Anny i setki maszyn w jednym miejscu.Proponuje rundke do Witosławic (czy jakos tak). Są tak jakies ruinu zamku czy coś. Całośc okolo 400km. Polecimy drogą nr 94 na Brzeg. Stamtąd na Strzelin i w dól. Powrót chyba przez Nyse i Kedzierzyn ale to jeszcze do ustalenia. Tak wiec kto chetny start 10.00 z BP na pętli. Oby wszystkim się rajzy udały, bo na niedziele zapowiadają załamanie pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na HEL rozumiem koledzy chcą jednodniówkę strzelić? Bo z noclegiem w sezonie kiepsko. Jak coś to ja sie piszę, chciałbym powtórzyć tę trasę^^
Faktycznie z noclegiem może być kapa, ale można zabrać namiocik, wieczorem ognisko, kiełbaska..ehhh..jak za starych dobrych czasów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie z noclegiem może być kapa, ale można zabrać namiocik, wieczorem ognisko, kiełbaska..ehhh..jak za starych dobrych czasów
Ja biorę śpiwór i kalimate, a jakaś stodoła zawsze się znajdzie jak by co jeden namiot nie zaszkodzi, a może się przydać. jak masz to zabierajdo soboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.