Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja


Lokis

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro mamy taką pogodę to wcześniej czy pużniej musimy się przyzwyczaić
Święte słowa. Do tych Czech może faktycznie by mi sie nie chciało, ale chociażby ten Siewierz czy Olsztyn. Proszę Państwa, czas sie poprawić, bo na tle skuterzystów wypadamy blado.Swoją drogą dziewczęta, 11-12 lipiec wycieczka aktualna ufam, bo juz wszystkim wokół mówie że jestem w tym okresie niedostępny. Byle pogoda nie bedzie pluć nam w twarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dziewczęta, 11-12 lipiec wycieczka aktualna ufam, (...).Byle pogoda nie bedzie pluć nam w twarz.
... ni dzieci nam germanić. Wycieczka aktualna, jak najbardziej. Co do wczorajszych Czech, to wystarczyło obejrzeć Wiadomości na TVP 1, żeby zobaczyć, iż decyzja o `wycofie' była słuszna. A od siebie dodam, że też mnie już ciągnie na dluższą rajzę. Melek - Nowy Targ w niedzielę 5-go lipca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ty taki "zacofany" od poniedziałku?"Dziewczyny" to tak żeby sie nam kobity nie oburzały że to nie tylko chłopy śmigają.O wycieczce dwudniowej do zamku na Słowacji to juz pisane było conajmniej kilka postów wcześniej. POBUDKA kolego Borsuk!!Nowy Targ piątego jak najbardzoej, tylko dzwońcie do mnie z rana bo sobotę będę miał "ciężką" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajno było spędzić cały dzień w siodle, niezależnie od stanu d..y na kolejne 3 dni.... Niby tylko 370 km, ale cały czas po górkach; podziękowania dla Prowadzącego A poza tym, myślę, że wszyscy czegoś sie dziś nauczyliśmy - trzymamy kciuki za Ola. Do miłego.
Takiej trzęsawki dawno nie miałem. Te dziurska o mało mi mózgu nie wytrzęsły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z którą Olą??!! Też jakaś przygoda? Masakra jakaś.Sowizdrzol maił na myśli naszą przygodę z wypadkiem który miał miejsce troszkę przed nami i przy którym co nieco pomagaliśmy. Z porannego telefonu od rodziny wiem, że skończyło sie tylko na potłuczeniach. Ciekawi mnie jakie bedzie orzeczenie w temacie winy.Wieczorem siedziałem przy piwku i rozmyślałem na wydarzeniem. W drodze powrotnej z resztą naszła mnie pewna myśl patrząc na jadacego na czele kolege Borsuka, ale ową już przekaże osobiście.Ogólnie niedziela udana. Bardzo mi sie dobrze wczoraj jechało. Proponuje Zawoje omijać w tym sezonie szerokim łukiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem siedziałem przy piwku i rozmyślałem na wydarzeniem. W drodze powrotnej z resztą naszła mnie pewna myśl patrząc na jadacego na czele kolege Borsuka, ale ową już przekaże osobiście.
Tak, wiem i przyznaję się, ale jak pisałem w poprzednim poście, chyba wytrzepało mi rozum, albo to co z niego zostało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra misie. Tak dla pewności i potwierdzenia.W sobote startujemy o 8.00 z wiadomej miejscówki i walimy na zamek. Noclegów szukamy przed zwiedzaniem czy po? O której w niedziele mamy zamiar wstawać zakładajac, że w sobotę tegesz szmegesz i co mamy w planach zaliczać po drodze?No i w ogóle któredy lecimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.