Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja


Lokis

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz wszystko zalezy od tego jak bedzie rano. Jak bedzie od rana mocno deszcz padal + silny wiatr to my raczej tez odpadamy. Tylko zona ma tekstyla i ubranko p/deszczowe. a w kombiku skorzanym to raczej srednia przyjemnosc 300km w mocny deszcz. Mam nadzieje ze jednak bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też się gryziemy mocno z myślami prognozy mało optymistyczne - o 16:04 to może co najwyżej _przestac_ padac na chwilkę wstepna godzina wyjazdu proponuję 10:00 na BP - albo nawet później. Jesteśmy otwarci na propozycje. a teraz odprawm taniec słońca :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz odprawm taniec słońca :-]
Chyba troszkę za późno zdecydowałeś się na ten taniec, ale jeśli jeszcze trochę potańczysz to słoneczka starczy na jutro.Tak więc do jutra - miejsce i czas tak jak zwykle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Szanownego Koleżeństwa, nie jestem najlepszy w meteorologii, ale jest szansa, że jutro po południu nie będzie padać. Proponuję (w razie pogody i suchych dróg)zebrać się na Słonecznej BP o 14.00 i zrobić jakąś małą rundkę typu Ogrodzieniec, Pilica, Wolbrom. Jeśli Marcin się zgodzi, być może do wykorzystania jest np. trasa do Kitrza. Dalsza inwencja Kolegów mile widziana - ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doborowe towarzystwo daje rade w deszczu. Panowie policjanci, byli ciekawi czy posiadam prawo jazdy i dowod rejestracyjny, o nicinnego nie pytali. Zwineli sie od razu po kontroli, pewnie tez spier... przed Czarnym Ryczerzem. Do nastepnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla czego mnie z wami nie było?
Też mnie to zastanawia.Fajnie było. Ten drobny deszczyk nie posuł przejemności. Poskarzyłem sie rodzicom żeście sie ze mnie śmiali i jak sie okazało dostanę kombinezonik przeciwdzeszczowy na dzień dziecka. Fajne nie.Ten policjant to myślałem że mnie też zchaltuje bo sie już powoli zbierał ale chyba przemyślał sprawe i skumał, że tak szybko na takiej nawierzchni to ja raczej nie wyhamuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki z Rabsztyna:http://rapidshare.com/files/240499976/Rabs..._31.05.2009.zipCo do niedzieli, to nie wiem czy w ogóle dam rade sie wyrwać a i pogoda zapowiada sie taka, że wszyscy zaś poodpadają pewnie. Gdybym sie jednak mylił a i czas udało mi sie wygospodarować to się chętnie podepne gdzie tam bedziecie lecieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.