Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja


Lokis

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie było. Oby wiecej takich eskapad. Liczebnie tez było fajnie, chć nie bez problemów. Następnym razem przezd startem musimy sie pokukładać i trzymac sie szeregu. Myśle że to wiele uporzadkuje i ułatwi przejazd.Tu zdjęcia, Słowacja i zaległy Gołuchów:http://rapidshare.com/files/234510545/Go__..._10.05.2009.ziphttp://rapidshare.com/files/234514657/S__3..._17.05.2009.zipAaaa, jeszcze plany na przeszła niedzielę. Myślę aby po tych dwóch kolosach uskutecznić coś krótszego i spokojniejszego.Może ponowne i skuteczne tym razem odwiedziny w Kietrzu, może przejażdżka na lody na rynek w Nowym Targu i zwiedzenie okolicznych miejsc gdzie jako bajtel spedzałem wakacje, a nad trzecia opcja popracuje jutro. Coś wam przypada do gustu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CześćDzięki za wsparcie,ze mną spoko tylko mi troche kolano dokucza,ale bardziej mnie boli to,że moja Magna jest w dużo gorszym stanie,czekam na pomiar ramy jeśli się okaże że krzywa to motor do kasacji.Więc chyba troche czasu minie zanim z wami gdzieś wyrusze Kurcze nie macie pojęcia jak wam zazdroszcze gdy czytam posty z waszych eskapad!!!Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie mieli czas skręćcie w Kurozwękach w lewo, na Szydłów. Miasto otoczone murami, fajny kawał zamku, ruiny koscioła. Najlepsza jest Brama Krakowska, można wejść na górę i zrobić fajne zdjęcia.Świetna trasa, może będę miał czas się podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z ostatniej niedzieli:http://rapidshare.com/files/237193267/Checiny_24.05.2009.zipTe Kurozwęki i Bejsce wam odpuszczam i wybaczam, ale tego Bodzentyna nie odpuszcze, zrobimy kiedyś "rypleja" w tym kierunku.A, jeszcze dwa zdania na temat produkcji Borsuka. No cóż widać że to produkcja niskobudżetowa a twórca początkujący ;) Coś jak początki Lokisa hyhyhy.Kamerka tak parę milimetrów w dół by sie przydała bo za dużo nieba niestety. Może też jakiś daszek coby słońce nie waliło prosto w obiektyw. Podkład muzyczny się krzaczy, ale jestem pewien że przy kolejnych produkcjach ten element będzie dopieszczony. Pływającego obrazu raczej nie da sie uniknąć przez drgania więc sie nie czepiam ;)No i tekst o marudzących armaturach i śmierci głodowej był niezły, się uśmiałem. W ciemno biorę kolejną produkcje a zestaw płytek podrzuce prz okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z ostatniej niedzieli:http://rapidshare.com/files/237193267/Checiny_24.05.2009.zipTe Kurozwęki i Bejsce wam odpuszczam i wybaczam, ale tego Bodzentyna nie odpuszcze, zrobimy kiedyś "rypleja" w tym kierunku.A, jeszcze dwa zdania na temat produkcji Borsuka. No cóż widać że to produkcja niskobudżetowa a twórca początkujący ;) Coś jak początki Lokisa hyhyhy.Kamerka tak parę milimetrów w dół by sie przydała bo za dużo nieba niestety. Może też jakiś daszek coby słońce nie waliło prosto w obiektyw. Podkład muzyczny się krzaczy, ale jestem pewien że przy kolejnych produkcjach ten element będzie dopieszczony. Pływającego obrazu raczej nie da sie uniknąć przez drgania więc sie nie czepiam ;)No i tekst o marudzących armaturach i śmierci głodowej był niezły, się uśmiałem. W ciemno biorę kolejną produkcje a zestaw płytek podrzuce prz okazji.
Przyjmuje słowa krytyki. Kąt kamerki poprawiony przed niedzielną rajzą (jest dobrze),muzę tym razem sprawdzę zanim podłożę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem opinie Melka co do produkcji Borsuka. Borsuk nie przejmuj się nie od dziś wiadomo że opinia krytyków a publiczności jest zgoła odmienna. Filmy które robią największą kasę nigdy nie podobały się krytykom Niemniej jestem ciekawy czy jest to efekt jednak nienajlepszej jakości kamerki, czy zaslepiania, czy też zbyt dużej kompresji ale u mnie jest efekt taki że jakość obrazu jest taka jaby film był kręcony kamerą 8mm. Widać że kamerka ma niezłą stabilizację obrazu (chociasz ciekawe jak by sobie dawała radę z wibracjami od V-ki), to z ręką Borsuka nie daje rady .Ale jak to mówią pierwsze koty za płoty. Konkurencja rośnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.