Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja


Lokis

Rekomendowane odpowiedzi

Tośmy sie popisali. Mozna by powiedzieć, że okolica nam sie rozrasta hyhyhy. Gołuchów kurde. Jeszcze trochę i se w niedziele polecimy bunkry na Helu oglądać ;) Pogoda tez dała radę, choć coniektórzy szamani zapeszali......16.04 kurde mol !! Po tylu kilometrach bolo mnie tylko lewe udo, nie wiem czegu, bak za bardzo ściskałem czy co? Dzięki wielkie i do zobaczyska w nastepną niedziele.Jorg, dlaczego nie czekałeś? Gdybyś nam dał kwadrans studencki to byśmy sie wyrobili. No chyba że sie w ogóle nie stawiłeś podobnie jak Cathy.......Dobra, nie było pytania, znalazłem odpowiedź w innym wątku, a my jak pacany jeździli po stacjach benzynowych, ehhh.......KMI, podaj mi prosze jeszcze raz namiary na stronę ze zdjęciami ( PW) bo mi gdzieś umknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tośmy sie popisali. Mozna by powiedzieć, że okolica nam sie rozrasta hyhyhy. Gołuchów kurde.
Dzieki wszystkim, głównie za namiary naprowadzające. Następną razą powszczepiam Wam GPSy w... ...w co tam chcecie. Propozycja na najblizsza niedzieleProsba do Marcina o dokladny przebieg trasy i jakies zabytki czy inne gruzy do zobaczenia po drodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, to ta twoja trasa nie ma żadnego celu?? Taka poprostu "rundka po okolicy"? Ja sie na Słowacji nie znam, więc zapraszam do wspólnego wyszukiwania miejsc ciekawych wzdłuż zaproponowanej trasy.
Fakt, to rundka bez celu, ale za to jakie widoki :-) A obiektów poszukamy....... np.Rezerwat Zabytkow w Zilinie Gród Likava (koło Ruzomberoka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim, głównie za namiary naprowadzające. Następną razą powszczepiam Wam GPSy w... ...w co tam chcecie. Propozycja na najblizsza niedzieleProsba do Marcina o dokladny przebieg trasy i jakies zabytki czy inne gruzy do zobaczenia po drodze.
odbiegając nieco od tematu i trasy podanej powyżej śmiem wtrącić moich parę groszy: poszerzcie sobie trasę o zamek w Strećne zamek a po długich wojażach obowiązkowy obiad w miejscowości Vrutky jedzonko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbiegając nieco od tematu i trasy podanej powyżej śmiem wtrącić moich parę groszy: poszerzcie sobie trasę o zamek w Strećne zamek a po długich wojażach obowiązkowy obiad w miejscowości Vrutky jedzonko!
potwierdzam to co pisze cathykgb byliśmy tam w zeszłym roku dwa razy trasa zaj.... szczególnie niedaleko zamku prowadzi wzdłóz zakola rzeki coś pięknego no i ta knajpa motocyklowa wyśmienite żarcie miła obsługa naprawdę warto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, nie jedźmy przez Wisłę. Reszta ok, i tak nie wiem o co chodzi ;)A, i jeszcze jedno, z tym kilometrzażem nie przesadź, bo jak sie nie bedziemy zatrzymywać w co ustronniejszych miejscówkach to ci plastiki podrapie.Cyber, czy modyfikacja zdjęcia z zameczkiem ma sugerować gawiedzi że jednak padało? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę tylko o podanie godziny zbiórki i czy miejsce wyjazdu nie zmieniło się?
Miejsce akcji: BP na pętli słonecznej:Start: 10.00 będzie ok?? Jak myślita?No i jak, lecim przez Cieszyn skoro ludziska mówia że w innych miejscach burdel?Itak dla zasadzy, na Słowacji ja nie prowadze. Chetnie komuś oddam tą zaszczytną funkcje, ino cobym gonić z wywalonym jęzorem nie musiał plissss. Chciałbym coś poogladać w czase jazdy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce akcji: BP na pętli słonecznej:Start: 10.00 będzie ok?? Jak myślita?No i jak, lecim przez Cieszyn skoro ludziska mówia że w innych miejscach burdel?
Godzina, jak dla mnie, OK. Oby tylko pogoda dopisala... Co do drogi - jasne, ze przez Cieszyn. Proponuje tez w Pawłowicach pojechac pojechac dróżką 938 prosto na Cieszyn, coby nie zemrzec z nudow na dwupasmowej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.