Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja


Lokis

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez głosuje za, martwią mnie tylko dwie rzeczy. Czy w ogóle dam radę oraz to , że wyznaczyłeć trase 11 na Poznań. To niby niedziela i ruch nie taki, ale ta droga i tak mi sie źle kojazy. A jak powrót? Może na Sieradz, Czestochowę a przed Częstochową ucieczka w prawo we wiochy? cathy, pamietam jak dziś, mielismy pół godziny spóźnienia , ale jakby co, to wszystko wina Lokisa ;)
czemu tak piszesz w tamtym roku smigneliśmy tą trasą też w niedzielę tylko odbiliśmy w Kluczborku na Namysłów i byliśmy szybciej więc ukradłem cathy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=....943848&z=8Tak bym te trasę widział, ale ciągle nie wiem czy napewno pojade. Jeśli bym jednak sie stawił, chciałbym na chwile zachaczyć w okolice strzelec Opolskich i uściskać grabę mojej dalszej rodzinie co to z niemców na chwilę wpadła. Oczywiście jeśli nie macie nic przeciwko. Bedzie tez okazja stare sprzety chyba pomacać bo gośc sie bawi w odswiezanie takowych.Aaaa, no i start o 9.300.....z BP na pętli oczywiście.Osoby podpinające sie uprasza się o podanie miejsca podpięcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, chyba podales traske te sama co Borsuk... Tez kiedys przesuwalem punkty na gotowej Google Mapie, ale link pozostawal ten sam... Ja bym podpial sie nie tyle dalej, co pozniej. Czyli np. dogonil Was po drodze, dlatego zalezy mi na poznaniu trasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bingo! Tyle, ze ponad pińćset (500km) wyszło... Czuje, że powrót nie bydzie jednolity
Kulturki troche i samokontroli i wszyscy razem spokojnie zajedziemy. A jak ładnie bedziemy po cmoku wygladać.Zrobimy "turniej powstrzymujący zapędy", kto mnie wyprzedzi ten funduje paliwo na następną rajze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie za wiele nie ma no chyba tak jak cathykgb mowi lub jechać w stronę Ople i przed jest oddane 2 lata temu nowe rondo z obwodnicą na Kluczborg i Cz-wę czyli można albo na Kluczborg i wjechać na tą trasę albo przez Ozimek i też wiechać na niąrozumiem że ta druga trasa podana na mapie przez Sieradz Wieluń to powrót?z racji tego że z Wami jeszcze nie śmigałem więc nie wiem na którym BP się spotykacie? proszę o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie za wiele nie ma no chyba tak jak cathykgb mowi lub jechać w stronę Ople i przed jest oddane 2 lata temu nowe rondo z obwodnicą na Kluczborg i Cz-wę czyli można albo na Kluczborg i wjechać na tą trasę albo przez Ozimek i też wiechać na niąrozumiem że ta druga trasa podana na mapie przez Sieradz Wieluń to powrót?z racji tego że z Wami jeszcze nie śmigałem więc nie wiem na którym BP się spotykacie? proszę o info
sory za parę błędów ale to nieistotne jeśli to ta stacja BP na Koszutce z której startujecie to z tego co widzę pojedziecie trasą na Chorzów, Bytom itd. więc ja bym czekał w okolicach ul. Arki Bożka i Krzyżowej na granicy Bytomia z Chorzowem na stacji BP 9.40 chyba nie za póżno?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc ja bym czekał w okolicach ul. Arki Bożka i Krzyżowej na granicy Bytomia z Chorzowem na stacji BP 9.40 chyba nie za póżno?
Powiedziałbym że za wcześnie znając nasze wrodzone zdolności do spóźńiania sie ;)Faktycznie polecimy przez Chorzów i Bytowm. To BP o którym wspominasz to to po lewej stronie przed Górniczą stacją ratownictwa czy jak jej tam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulturki troche i samokontroli i wszyscy razem spokojnie zajedziemy. A jak ładnie bedziemy po cmoku wygladać.Zrobimy "turniej powstrzymujący zapędy", kto mnie wyprzedzi ten funduje paliwo na następną rajze ;)
Obiecuję samokontrolę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borsuk - moto sie przeciśnie ale nie warto się tam pchać bo jest kompletnie zerwany asfalt i od wczoraj dodatkowo buduja rondo na skrzyżowaniu w Zawadzkiem, także pozostaje tylko opcja 94 w strone Opola i na obwodnicy odbić na 45 na Kluczbork. Jeśli będziecie lecieć od Bytomia 94 to ja się podepnę w Toszku. Proszę o sprecyzowanie trasy ;)...ekhm... prognozy pogody niezbyt sprzyjające na niedziele co w zamian??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.