Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Na Chopperach / Cruiserach Po Okolicznych Wioskach - Reaktywacja


ARCHER

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie pogoda dopisze, zobaczymy. A więc można by utworzyć listę chętnych:

 

1. Pioter Chorzów ( z plecaczkiem)                        -jadę

2  Pablo_kat                                                          -potwierdził

3. Zarajany_zyciem

4. tom.tom                                                             -potwierdził

5. kristof_if                                                            - zrezygnował

6. Adam (spoza Forum)

7. Pavlo (prawdopodobnie z plecaczkiem)             -zrezygnowali

8. Przemek (z plecaczkiem)                                    -potwierdzili

 

w razie pytań: 503011187

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie pogoda dopisze, zobaczymy. A więc można by utworzyć listę chętnych:

 

1. Pioter Chorzów ( z plecaczkiem)                          -jadę

2  Pablo_kat                                                                 -potwierdził

3. Zarajany_zyciem                                                     - nie potwierdził

4. tom.tom                                                                    - zrezygnował

5. kristof_if                                                                    - zrezygnował

6. Adam (spoza Forum)                                             -zrezygnował

7. Pavlo (prawdopodobnie z plecaczkiem)             -zrezygnowali

8. Przemek (z plecaczkiem)                                       -potwierdzili

 

w razie pytań: 503011187

oby pogoda nie nawaliła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, szkoda. Najbardziej szkoda że wczoraj nikt nie zdecydował się powiedzieć że nic z tego... Pogoda jest dokładnie taka jak zapowiadali od 3 dni... trudno. Może następny wyjdzie.

Za tydzień ja na pewno odpadam - praca, ewentualnie za 2 tygodnie, albo w tygodniu coś - środa, czwartek. No i za tydzień jest Wooeremka. Będę chciał się tam pojawić po pracy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo kumam o co Wam chodzi z tą pogodą. Dla mnie jest wręcz idealna. Właśnie zrobiłem rundkę Zabrze - Rudy - Kędzierzyn - Turawa - Lubliniec - Zabrze.

Pogoda wymarzona na objazdówkę po okolicy.

Dokładnie:) Teraz zjechałem do domu... Troszkę w okolicach Olkusza polatałem, Pieskowa Skała itp... Mam nadzieję że następnym razem wyjdzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie:) Teraz zjechałem do domu... Troszkę w okolicach Olkusza polatałem, Pieskowa Skała itp... Mam nadzieję że następnym razem wyjdzie lepiej :)

Ja też sporo kilometrów dzisiaj nawinąłem, ale jak dana grupa odpada ( w zdecydowanej większości), to trzeba się z tym pogodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.