Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Na Chopperach / Cruiserach Po Okolicznych Wioskach - Reaktywacja


ARCHER

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy!!!A my tylko możemy czytać gdzie śmigacie Moto stoi na dworze, nawet w ten mróz, od tylu dni i nocy już, bo ekipa leniwych ludków robi nam remont ze szkód górniczych (płot, garaż i takie tam) robią robią i nie mogą skończyć...Miało to trwać parę dni, trwa już dwa miesiące Honda zawalona wszystkimi rzeczmi wyniesionymi z garażu...Darkmen WŚCIEKŁY, że nie może wyjachać na ostanie rajzy tego roku... Pozdrowienia dla Wszystkich kamratów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy!!!A my tylko możemy czytać gdzie śmigacie Moto stoi na dworze, nawet w ten mróz, od tylu dni i nocy już, bo ekipa leniwych ludków robi nam remont ze szkód górniczych (płot, garaż i takie tam) robią robią i nie mogą skończyć...Miało to trwać parę dni, trwa już dwa miesiące Honda zawalona wszystkimi rzeczmi wyniesionymi z garażu...Darkmen WŚCIEKŁY, że nie może wyjachać na ostanie rajzy tego roku... Pozdrowienia dla Wszystkich kamratów!!!
Darek -droge ewakuacyjna dla moto musi byc w kazdej sytuacji,jak potrzebujesz rąk do pomocy to daj znac.warto wykorzystac ten czas zanim nas zasypie biały syf...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O TAK NIEKIEPSKO!!!!DZIARSKO SIĘ TRZYMALIŚMY
O tak NIEKIEPSKO Ja do domu zawitałem o 17.30 było ku..a -2 stopnie pod koniec już zamarzałem a do ciepłego kominka jeszcze 30 km. Ale 225 km nawinięte z konkretnymi ludzikami i to jest najważniejsze.P.S. w zeszłym roku na zakończenie był Cieszyn dla twardzieli a w tym co??? Libiąż dla pojeb...ch???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka zostałem tu skierowany przez gregor2105 jeżeli można to chciałbym się przyłączyć do waszego kolejnego śmigania bo już samemu mi się znudziło jeździć z racji że jestem nowy i mam od niedawna moto nie mam z kim więc przygarnijcie nowego
Musisz śledzić forum. Ja też przypadkowo się z chłopakami przejechałem( zauważyłem że się zbierają na rajze , zapytałem czy mogę się dołączyć ) i było całkiem super, a motor mam od miesiąca. Więc zaglądaj na forum często!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec pora na konkrety.zbiórka w niedziele o 11-tej w chudowie.trase ustalimy na miejscu w zaleznosci od pogody i ilosci ridersów
Krótko, zwiężle i na temat. Melduje się w niedziela o 11.00 a prognozami proszę nie straszyć bo średnio mnie interesują.Pogan - ale pożyczysz mi swoją szybę???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.