Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Na Chopperach / Cruiserach Po Okolicznych Wioskach - Reaktywacja


ARCHER

Rekomendowane odpowiedzi

No i ja dziękuje wszystkim za rajze.Pierwszy raz w historii BKS-u zrobiłem najmniej kilometrów (może dlatego że w końcu szanowni ridersi postanowili odwiedzić moje rejony). Tomcio dzięki za foty a jak ktoś jaszcze robił to na PW proszę P.S. Już w zeszłym roku proponowałem wypad na Czechy fajnie że w końcu się udało)Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SERWUS!!!No i dupa blada z tym dostepem do BKS.uOLO ma wielki łeb i jeszcze mu rośnie także na pewno coś wymyśli a jeśli chodzi o mnie to jestem ciemna masai nie wiem jak każdemu przesłać fotki na PW HEJ!!!
co sie odwlecze to nie uciecze, jak będą później to nic się nie stanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy jeszcze raz ale w następnym sezonie (dłuższe dni i można dalej zrobić wypad).Mówiłem, że w niedziele słonko a w tygodniu to już deszcz (Szaman czy co ). Malutki to chyba w totalną ciemnicę do chaty zjechał? Ale pociesz się, bo co niektórzy to prawie bez świateł wracali nie Tomcio goniło się po 88 aby dojechać przynajmniej za szarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za reaktywację, zaglądam na forum ale pewnie już w tym sezonie jestem myślami gdzie indziej, jak tylko sprawy rodzinne sie unormują to jasne że się nadal kulamy od wioski do wioski. Dzięki za wsparcie.misiek600 BKS to moja ulubiona zgraja wariatów pozytywnie zakręconych i nie ma mowy żeby było inaczej. Jak tylko będę mógł to sie widzimy.Pozdr dla całej ekipy i przyjaciół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziwiam kolegow ze przy takiej pogodzie smigacie na maszynach, ja zdecydowanie poczekam do wiosny i wtedy ladnie sie do was usmiechne
He he do zimy jeszcze daleko więc trochę polatamy tylko trzeba wokół jabłonki potańczyć.P.S. Z Jazonem jedziemy gdzieś w sobotę (nie wiemy jeszcze gdzie) prawdopodobie nie daleko. Malutki też ma wolne więc może ktoś jeszcze... ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he do zimy jeszcze daleko więc trochę polatamy tylko trzeba wokół jabłonki potańczyć.P.S. Z Jazonem jedziemy gdzieś w sobotę (nie wiemy jeszcze gdzie) prawdopodobie nie daleko. Malutki też ma wolne więc może ktoś jeszcze... ?
tez chetnie pojade ale koło 11-tej bo bede po nocnej zmianie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.