Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Na Chopperach / Cruiserach Po Okolicznych Wioskach - Reaktywacja


ARCHER

Rekomendowane odpowiedzi

RooF, ja se biore 5l w baniaku bo się po Prudniku Pogan niechętnie zatrzymuje hehe.Maszyny mają różny apetyt na wache to se trzeba licznika pilnować.A tak wogule to Panowie brać dobre nastroje a reszta w trasie.Na pewno przed granicą zatankujemy pod korek ale ostatnio już były dwa awaryjne tankowania to wole se rezerwe wziąć no i przeciw deszczówkę a jak kto ma to pokrowiec. Chociaż nie powinno padać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, gdzieś w temacie podałem mój tk , jeśli się spóźnicie to daj znać poczeka sie
Jeśli nie będę punktualnie to nie czekajcie, kobieta nażeka że za wcześnie a żadko ma okazje ze mną pośmigać więc nie chcę jej zostawiać w domu i jechać sam. Podepnę się innym razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda doceniła nasze zapędy na smiganie,czeskie drogi i słonce wynagrodziło start w deszczu.hans-jak z kobietą pójdziesz na "kompromis" to zawsze bedziesz siedział w domu i klepał ją po dupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMANKO!!!RAJZA SUUUUPER aura się spisała na 5+Wszystko było by OK jak dla mnie gdybynie prędkość 110/120 i więcej to dlamniezadup...nie,na takie rajzy odpadam Ktoś by pedzioł coś jest mieńkim robiony czy co?Hmm,jedni lubią bratki inni lubią fiołki a jaLUBIE PISIE BO JEST BEZ KOSTEK ..czy jakośtak. AMEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny, jakie AMEN to dopiero początek (jak pogoda dopisze).Byłeś dzielny i wytrzymałeś wszystko (nawet czerwień na krzyżówkach A asystę zawsze miałeś na ogonie, ale dzięki, przyjmuję to za komplement (no przeaca wiencyj niż 93/h my nie jechali ). Pamiętam że na zakopiance nieźle harcowałeś i na winklach bieda cie było dogonić. Sorki za S1 z Cieszyna ale tam pusto i się nie idzie zgubić to trza było trochę wilgoci z armatury odparować Pozdrówka i do następnego dorsza bez kostek Projekt na sobotę lub niedzielę (może lepsza była by sobota)http://maps.google.pl/maps?f=d&source=....537598&z=8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję taką lekką zmianę, żeby w miejscowości Liptovski Peter odbić na Pribyline i przejechać przez Strbskie Pleso osobiście uważam, że tam są najładniejsze widoczki jeśli chodzi o Tatry (no i jeziorko i skocznia narciarska)
OK, trasę możemy zmodyfikować w zależności od ilości maszyn.To co, sobota zapowiada się bez deszczu.Start w sobotę z Katowic 3Stawy BP kierunek KRAKÓW godz 9,00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o Świecie Pstrąga. Na pewno będzie kilka maszyn. Ja jadę w sobotę (jutro)z Częstochowy w okolicach 14.30-14.45. Jak ktoś ma ochotę, to możemy razem śmignąć. Proszę o info na PW, to się umówimy koło Bilex'u przy trasie DK 1. To kilkanaście kilometrów z Czewy, ale zawsze raźniej Jak ktoś ma ochotę, to proszę pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja, też się melduje, 490 nawinięte. Trasa dla euro burżujów super. Trzeba faktycznie to powtarzać bo z nadmiaru atrakcji mnie szyja napier...la.Franku , dzieki za asystę i pomoc.Ekipie dzięki za bezpieczną i spokojną rajzę i wyrozumiałość dla moich fotograficznych ciągot. Pogan, jak tam impreza ?Trochę się czuję uje...any jak po zlocie hehehehe.Fotki jak zwykle na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.