Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Na Chopperach / Cruiserach Po Okolicznych Wioskach - Reaktywacja


ARCHER

Rekomendowane odpowiedzi

Ucichło coś, czyli robimy sobie przerwe? W sumie wypad co weekend nie każdej rodzinie może pasować, u mnie żona już patrzy z byka co jej zapodam na nadchodzącą niedziele.To może w kolejną niedziele, ale to wypada 3 maja.... Gdzieś czytałem, że 1 maja jest rozpoczęcie w Raciborzu. Z kolei jak nic w tą niedziele nie robimy to sobie wyskocze na ślubną eskorte w Wodzislawiu. Traska krótka ale malownicza (Rudy-Wodzisław), no i to byłby "mój pierwszy raz" w tej roli.Kto ma jakiś plan, pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się melduję (tylko 288km ale aż 7 przystanków)Panowie dzięki za towarzystwo. Malutki ty to masz oko do plecaczków (pozdrowienia dla nowej zakręconej)Traska nadaje się na większą grupkę.Warto jechać wolno i smakować powoli ten nektar jazdy i widoków.Toti, a ja myślałem że obżerasz się weselnym kołaczem.Tak na moje oko w długi weekend powtarzam tą rajzę i dodam jeszcze kiełbaski w Krakowie u stóp Wawelu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota 02-05-2009NAMESTOWO - ZAKOPANE(łącznie 300 km, śr.h 50/70)Tychy (start 9.30 z BP Browar)Pszczyna (start 10.00 z PKS/Kaufland)trasa: Bielsko, Żywiec, Korbielów, Namestowo, Tresna, Sucha Hora, Witów, Zakopane, Skomielna, Wadowice, Oświęcim no i rozjazd wg siedzib.W zależności od humoru możemy zrezygnować z Zakopanego i lecieć na Czarny Dunajec, potem i tak zakopianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakoś tak ?Arch, jeśli tak, to nie wiem czy może jednak ominąć Zakopane. Dnia nam braknie.Jeżeli o mnie chodzi to dziś ustawie sobie domowy plan na weekend (choć widze, że żona już nastawia się że mnie nie ma) i późnym wieczorem się wpisze. Standardowo pomarudze, czemu znowu sobota... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota 02-05-2009NAMESTOWO - ZAKOPANE(łącznie 300 km, śr.h 50/70)Tychy (start 9.30 z BP Browar)Pszczyna (start 10.00 z PKS/Kaufland)trasa: Bielsko, Żywiec, Korbielów, Namestowo, Tresna, Sucha Hora, Witów, Zakopane, Skomielna, Wadowice, Oświęcim no i rozjazd wg siedzib.W zależności od humoru możemy zrezygnować z Zakopanego i lecieć na Czarny Dunajec, potem i tak zakopianka.
Startuje z Żor (statoil przy 2pasie), ruszam o 9.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.