Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Na Chopperach / Cruiserach Po Okolicznych Wioskach - Reaktywacja


ARCHER

Rekomendowane odpowiedzi

SIEMANKO!!!Wodzu niespodzianka,dla mnie,o w morde wyjawszybko tajemnice bo nie umiem się doczekać HELO MARTYNKO!!! doszły mnie słuchy że jakiśBKSik ci się marzy bo nie wiem czy wiesz jakie konsekfencje płyną ze wstąpienia pod te piękneskrzydełka,oto parę cennych info:1.Dla każdego 0.5 wódy nie byle jakiej 2.Co druga rajza obowiązkowa L4 nie honorowane 3.Od czasu wstąpienia jedynym TWOIM mężczyzną jesteśmy MY 4.Na rajzy plecak typu MEN wykluczony 5.W piękne upalne dni smarowanie naszych pięknych umięśnionychciał różnymi smarowidłami Chyba że chciała byś to wszystko zamienić na jedno małe CMOKw licko CO TY NA TO?????????? PS.zapomniałem dodać co do wódy że dla każdego 0.5 a dla Pogana 1La dla mnie duży kubuś malinowy.I to w małych szczegółach byłoby na tyle POZDRAWIAM HEJ!!!PRZEMYŚL I DAJ ZNAĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak: wóda - przemyśle rajza co druga - ok nie mam mężczyzny więc WY możecie być jedynymi jako plecak to co najwyżej mogę wziąć PLECAK z wóda (tu wracamy do punktu 1 )w piękne dni moge smarować Wasze wspaniale i umięśnione ciala ale pozostaje pytanie: kto posmaruje moje? hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, o masowaniu prawicie a tu cholerka dzisiaj już po drogach ridersi zap. ....lają a ja do zmroku w robocie. Kurr. No nic , pozdrawiam wszystkich co dziś na maszynkach dokazywali.Jazon, super zasady nie ma co hehehehe. Nic tylko przyjąć do realizacji.Moja finlandia już wyje i doczekać się biedna nie może by ją wziąć pod uwagę hehehe.Jakby co, to jż mam wejściówkę na ognicho u Pogana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARY po kiego grzyba ci 2L nie wystarczy ci połówka,nono chyba że szykujesz sie na to ognicho u Pogana, takwłaściwie to ja nic nie wiem, ale coś jaskółki gwizdałyże jak będzie ciepło to coś tam,że Martyna ma coś postawić,że Wodzu przybędzie z jakąś Finlandią,że nawalimy się jak PROSIAKIKURDE FAJNIE BĘDZIE no to POGAN KIEDY I O KTÓREJ rzuć hasło a stawimy się jakjaden mąż, hmm mąż może nie ale jak jeden ??? nie wiem co NARKA!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać, że pogody nie ma i maszyny wasze stoją w śpiworach. Wyobrażam sobie każdego po kolei z bananem na ustach i mokrym jęzorem przy monitorze wyczytując kolejne posty o planowanej popijawce u biednego pogana. (...a z rana spotkanie z wredną suką, och co to będzie za sprint)Panowie, opamiętajcie się, rajzy tu ustalamy, nie przystanki!Że tak cicho zawołam, bo sam nieskromnie przyznam. W końcu spotkać się i coś konkretnie wypić należałoby. Archer przyznaj, nowe oblicze kolegów zdałoby się poznać. Ja sam osobiście stronię od alkoholi wszelkiej maści paskudnej, niemniej jednak w tak szanownym gronie....nieomieszkam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany Tutaj, chyle czoła wszystkim damą które spotkać miałem i będę miał okazje. Macie swój dzień więc humoru dobrego życzę i pomyślności.
Panie mają jeden dzień a my cały rok ,dołączam się do życzeń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.