Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chorwacja 2009


cali78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

e tam ja tam zapierdzielałem przez całą słowacje wszystki ograniczenia połamane w czechach tez a o słoweni i chorwacji nie wspomne włochy sie nie licza bo tam nie istnieją przepisy drogowe hehe :-) raz mnie na chorwacji zatrzymał pałkarz z lizakiem spojzał sie na rejestracje powiedział "aa polak polak, go go bye bye" heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niej wiecej wygladało to tak:http://img188.imageshack.us/img188/7838/sl372226.jpgjedna duza torba (ta z pumy) przypięta razem ze śpiworem siatką bagażową a za tym namiot na karimacie przyciągnięty linkami takimi rozciągliwymi.... no i do tego plecak na plecach nie miałem funduszy na sakwy czy tybardziej kufry więc trzeba sobie jakos radzić :-)tak winiety bez problemu w pierwszym lepszym kiosku na granicy lub stacji... nie pamietam cen dokładnie , jak wroce do domu to zerkne na rachunki i napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde nie powiem bo kozacko wlasnie szukam na necie toreb ktore nie wumagaja stelazy i nie powiem bo nawet za przystepna cene sie znajdzie jedyny minus calej mojej wyprawy jest taki, ze... patrzylem wlasnie na pgode i ma caly tydzien zabami walic, a w polsce akurat slonce i skowronki cos mi sie wydaje ze chyba pojade na polnoc a chorwacja za rok ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zatem pod dwoch tygodniach, wybrzezem chorwacji przejechane 3100km, spalanie srednie 4.8 wydane na paliwo 700pln po przeliczeniach:).

Dzięki. A mógłbyś jeszcze napisać czy nocowałeś na polach namiotowych?? A jeśli tak to byłbym wdzięczny za jakieś namiary na te miejsca.
pol namiotowych sporo polecam w 'jesanowe' za sibenikiem aczkolwiek najdrozsze z odwiedzanych ~ 14E oraz pod maslinom w orasacu przed dubrownikiem. kup mape i masz pewniaki zaznaczone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

mialem leciec do wloch ale z powodu cen i braku chetnych <jest o tym temat> raczej jade na chorwacjejedziemy w czerwcu, plan jest taki: tydzien lezenia do gory brzuchem <z biura podrozy z wlasnym dojazdem> i tydzien jazdymamy oferte z biura podrozy od 16 czerwca 7 dni na wyspie brac, hotel 3,5gwiazdki, all inclusive za 3030 za 2os., do przyszlego poniedzialku mam dac znac czy sie decydujea potem na pewno chcemy odwiedzic omis i tu moze rafting, trigor, plitvice i krkw drodze powrotnej moze polecimy na budapesztspanie planujemy raczej w hotelach, kwaterachedit:ma ktos namiery na tanie kwatery w okolicy krk, plitvic, trigiru, omisia?takie tzn 10, max 15euro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za 10 € to raczej zapomnij.Raczej stała cena wynosi 15€.Byłem dwa razy na moto w Chorwacji i zawsze szukaliśmy kwater tam gdzie się zatrzymaliśmy.Szczerze to nigdy nie trzeba było ich szukać .Wystarczy się zatrzymać na parkingu a zaraz ktoś przychodzi z ofertą kwatery.Jest w czym wybierać.Cena jest też zależna od tego na ile nocy jest potrzebna kwatera.W zeszłym roku zatrzymywaliśmy się z reguły na trzy dni i było nas 13 osób .Nigdy nie było problemu ze znalezieniem kwatery na tyle osób.Ceny wahały się od 12.50€ do 15€ za osobę za noc.Byliśmy na przełomie czerwca i lipca.Nie bierzemy żadnych wczasów zorganizowanych tylko jazda.Cały koszt w zeszłym roku wyniósł nas średnio 3500pln na parę,przejechaliśmy 4500km i zwiedziliśmy Chorwację,Bośnię ,Czarnogórę i Albanię.W tym roku na podobnej zasadzie zwiedzać będziemy Włochy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.