Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ciekawe Miejsca W Okolicach Wiednia


lewy

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie. tak patrze na mapę i niedaleko wiednia zaczynają się alpy (o ile dobrze pamiętam) może ktoś bywa w okolicy wiednia i może polecić coś ciekawego (wiem, samo miasto jest warte conajmniej paru dni zwiedzania) może jakaś fajna trasa widokowo/przelotowa? Po drodze jest tor brno, więc to oczywiste że się tam zatrzymam.jakby co to pisajcie śmiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie. tak patrze na mapę i niedaleko wiednia zaczynają się alpy (o ile dobrze pamiętam) może ktoś bywa w okolicy wiednia i może polecić coś ciekawego (wiem, samo miasto jest warte conajmniej paru dni zwiedzania) może jakaś fajna trasa widokowo/przelotowa? Po drodze jest tor brno, więc to oczywiste że się tam zatrzymam.jakby co to pisajcie śmiało
kiedy sie wybierasz?? tez myslalem o takiej wycieczce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to trochę dłuższa trasa ale wartaTrasa: Sosnowiec – Zilina – Wien – Graz – Klagenfurt – Villach – Iselsberg – Grossglocknerstrasse – Iselsberg – Nockalm - Radstädter Tauern – Iselsberg - Cortina d’Ampezzo – Iselsberg – Villach – Klagenfurt – Graz – Wien – Zilina – Wisła - Sosnowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli z Wiednia w Alpy to masz całą dolinę Wachau do przejechania prawym bądź lewym brzegiem Dunaju. Bardzo malownicza okolica, wszędzie na około winnice a co 2 - 3 km urocze wioski. Wszystko zawiera się pomiędzy Krems a Melk. Po dojechaniu do Melk zdecydujesz czy dalej w góry na serpentyny czy powrót drugim brzegiem :) 3 lata temu zrobiłem w majówkę trasę z zza Melk aż do Esztergomu na rowerku, cały czas brzegiem Dunaju. Najpiękniejsza z całej wyprawy była właśnie jazda przez dolinę Wachau :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam hostel studencki w miasteczku Tulln, jakieś 30km od Wiednia,http://www.polish.hostelworld.com/hosteldetails.php/Youth-Hostel-Tulln/Tulln/24775Lewy brzeg Dunaju. Pokoje czyściutkie z łazienkami i fajnymi piętrowymi łóżkami :) 3 lata temu płaciłem 17 euro w tym śniadanie (szwedzki stół + coś tam ciepłego, naprawdę można się najeść), nie wiem jak z moto, ale na rowery była specjalna przechowalnia. W sumie to cywilizowany kraj, ale w majówkę rodacy jadą zarobić więc lepiej uważać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.