Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

1165 Km I Honda Varadero 125


Lukasz1221

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż po wczorajszym powrocie z Tatr - szczerze powiedziawszy miałem dość. Nigdy więcej nie wybiorę się sam pod namiot - NIGDY. Z kimś to rozumiem - ale samemu ? Nie, nie nie. Jak już to kwatera. No ale kilka nocy spędziłęm niestety sam pod namiotem i powiem Wam, że jesli nie to, że miałem dość grubą bluze i spodnie , to w nocy spakowałbym się na moto i wyjechal jak najpredzej do domu. Takie zimno, że nie szło zwytrzymać, a rano znowu taki upał, że o 9 godzinie upał obudził, bo nie sżło w namiocie wytrzymac, a spiwór cały w pocie... Nie za miłe uczucie mówie Wam, ale doświadczenia trzeba na własnej skórze nabierać Za niedługo napiszę kolejną relację z wyprawy - w skrócie - 4 dni - 887 km - pokonywanie asfaltówek i szutrów Niestety chce dodać fotki na Picasa, ale ciągle wyskakuje to : Wydarzyło się coś nieoczekiwanego. Spróbuj przesłać pliki jeszcze raz. Kod błędu: 1Więcej informacji Wrr wkurza mnie już to.. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz...musze powiedziec że jestem pod ogromnym wrażeniem!!!Gratuluję pasji, samozaparcia no i pomysłu!!Odwiedziłem Twoją stronę...Jedyne co mógłbym Ci doradzić to: nie używaj środków do szyb innych niż te przeznaczone do szyb motocyklowych(z którejś wyprawy napisałeś że zabezpieczyłeś szybkę środkiem do szyb)...powodują utwardzenie powierzchni szyby i duuużo łatwiejsze zarysowania i odpryski...co powoduje szybsze powstawanie niebezpiecznych "słoneczek" szczególnie w nocy. Mam nadzieję że uda nam sie kiedyś spotkac na trasie...może wybierasz się w niedzielę na św. Annę??Szerokości i powodzenia w dalszych planach!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.