Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Norwegia W 19 Dni


Draco Fisher

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.No to zrobiliśmy sobie wyjazd.NorwegiaTermin: 11.06 – 30.06.2009 r.Uczestnicy:Iwo na Yamaha Thundercat 600,Jarek na Honda Hornet 600,Jacek na Honda Varadero 1000.Trasa: Rybnik - Świnoujście - Ystad - Goteborg - Fredrikstad - Oslo - Verdens Ende - Lysebotn - Forsand - Preikestolen - Odda - Bergen - Sogndal - Lom - Trondheim - Bodo - Moskenes - Narvik - Nordkapp - Rovaniemi - Kuopio - Helsinki - Tallin - Kowno - Warszawa - Rybnik.Długość:-na kołach: 8.568km,-promami: około 300km.Opis wyprawy pojawi się niebawem, czyt. w okolicach jesieni.Zdjęcia:Moje: część pierwsza częsć drugaIwo: zdjęciaMiłego oglądania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh oglądnąłem fotki.... zazdroszczę tyle Wam powiem:) jak Kotek sprawował się na tak długiej trasie? 4 litery wytrzymały? w tych zimnych okolicach dużym plusem okazało się pewnie podgrzewane siedzenie tak często wytykane w naszych motocyklach jako wada:) super fotki... i przygoda życia. Takie coś osobiście mi się marzy. Nie piszcie na prv tylko tu ile to kosztowało Was, jak długo się szykowaliście co zrobiliście w swoich motocyklach przed trasą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey O stan 4-ech liter Iwo i Jarka spytajcie ich samych ;) ale, dawali jakoś radę ;) Trochę o kosztach jakie poniosłem:1). Przygotowanie motocykla: nowe opony Pilot Road, wymiana: wszystkich filtrów, wszystkich płynów eksploatacyjnych, świec, wymana łożyska główki ramy, zakup stelaży (kufry boczne Viadro odziedziczyło po TA), budowa olejarki, zakup zapasowych linek oraz klamek sprzegła i hamulca, nowych klocków przód /tył, sakw rowerowych montowanych na gmole. Jeśli chodzi o motocykl, robocizna była moja. Koszt w/w: 3000pln.2). Koszt paliwa: 3400pln. Średnie spalanie: 6,35l / 100km.3). Koszt: promów, noclegów, jedzenia (tego zakupionego w PL jak i podczas podróży): 2300pln.Co daje sumę.......tak, to nie pomyłka: około 8700pln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey O stan 4-ech liter Iwo i Jarka spytajcie ich samych ;) ale, dawali jakoś radę ;) Trochę o kosztach jakie poniosłem:1). Przygotowanie motocykla: nowe opony Pilot Road, wymiana: wszystkich filtrów, wszystkich płynów eksploatacyjnych, świec, wymana łożyska główki ramy, zakup stelaży (kufry boczne Viadro odziedziczyło po TA), budowa olejarki, zakup zapasowych linek oraz klamek sprzegła i hamulca, nowych klocków przód /tył, sakw rowerowych montowanych na gmole. Jeśli chodzi o motocykl, robocizna była moja. Koszt w/w: 3000pln.2). Koszt paliwa: 3400pln. Średnie spalanie: 6,35l / 100km.3). Koszt: promów, noclegów, jedzenia (tego zakupionego w PL jak i podczas podróży): 2300pln.Co daje sumę.......tak, to nie pomyłka: około 8700pln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.