Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Francja(przez Austria,szwajcaria, Wlochy)


chlebdzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie wakacje planuje na spedzeniu na moto z moja towarzyszka jedziemy przez wieden potem odrazu do szwajcarii i tam do zurich i dalej do bern oczywiscie w miedzy czasie noclegi naprzemian namiot badz jakies kwatery dalej trasa do wloch, milan i nastepnie do monako i wzdluz wybrzeza do francji do miejscowosci la ciotat nie daleko marsylii, w drodze powrotnej paryz a potem juz szybko do domu. Pytanko, czy moze ktos polecic cos ciekawego do zobaczenia na tej trasie jakies rzeczy niezbedne ktore powinienem wiedziec . szczerze najbardziej kreci mnie szwajcaria i to jej chcemy poswieci najwiecej uwagi dlatego tez bede wdzieczny za jakies wskazowki i pomysly:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zobaczyć http://www.grossglocknerstrasse.eu/grossgl/motorempl.htmJa wybieram się w drugiej połowie lipca z kumplem przez Alpy.Może się spotkamy
rozumiem ze to austria? niestety austrie tlyko zachaczymy lekko ewentualnie zaliczymy tam tlyko nocleg mamy tylko dwa tygodnie a zalezy nam na francji i szwajacari i tamtejszym lazurze(francja) i alpach:]polaczyc chcemy skrajnosci:] interesuje mnie ile na taka podroz planujecie wydac i w jakim przeciagu czasu i ile kilometrow zrobic bo ja przyjalem okolo 3000km w jedna strone przez dwa tygodnie...trasa powrotna krotsza mx 2500km.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcoiaz powiem CI teraz sie temu przyjzalem no i no no zaciekawilo mnie to bo w sumie to jest podrodze tlyko zamiast zatrzymac sie w zasmierdlym wiedniu jechac dalej i spac tam i obudzici sie wsrod pieknych widokow powiedz mi orientujesz sie jak z cenami w tamtym rejonie ewentualnie kwatera jakas czy namiot sa jakies pola i na jaka kase sie szykowac czy mozna spac na dziko czy to nie przejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcoiaz powiem CI teraz sie temu przyjzalem no i no no zaciekawilo mnie to bo w sumie to jest podrodze tlyko zamiast zatrzymac sie w zasmierdlym wiedniu jechac dalej i spac tam i obudzici sie wsrod pieknych widokow powiedz mi orientujesz sie jak z cenami w tamtym rejonie ewentualnie kwatera jakas czy namiot sa jakies pola i na jaka kase sie szykowac czy mozna spac na dziko czy to nie przejdzie?
Powiem Ci,że warto tym bardziej,że będziecie przejeżdżać przez Austrię.Co do cen,pogody,noclegów itp. masz zakładki po lewej stronie na tej stronie co Ci przesłałem.Jeśli chodzi o nocleg to w wyższych partiach gór odpada,wiadomo.Mam kumpla,który jeździ w Alpy nan deskę i mówi że jest sporo miejsc,gdzie można rozbić namiot(pola campingowe,pola biwakowe)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monako naturalnie bedzie zaliczone musze zobaczyc te krete idealne drogi na ktorych jezdzi F1 po za tym mam podrodze do francji z wloch:] Mam nadzieje ze sptkamy sie gdzies w alpach bede szukal polskich tablic bo tez planujemy jechac pod koniec lipca chodz termin u nas jeszcze moze ulec zmianie:/szkoda ze jeszcze nie wymyslono przewidywania prognozy na pare miechow do przodu i to z 99% pewnoscia:] wtdy latwiej by bylo urlop wyznaczyc:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widoki sa niesamowite tylko wiesz boje sie tego bo ja jade na jednym moto wraz z moja kobieta o tp moze byc problem jedno tos ie zapakowac i zmescic z bagazami a drugie to czy nie wymecze sie na amen z plecaczkiem:] ale kij z tym widoki i przygoda mi to zrekompensuja:]a jezeli chdozi o termin to ja jednak bede jechal 10 lipca i max 3tygodnie wiec sie miniemy:/ ale jak wroce wczesniej to moze zdaze Ci cos napisac tutaj:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.