Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Klejenie Plastików


glajdak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów mam do was pytanie zna ktoś w Rybniku albo po za jakiś warsztat co klei plastiki bo miałem małą stłuczkę i mam pękniętą czasze i chciał bym to posklejać i jeszcze jedno pytanie czy zna ktoś gdzie idzie kupić tanie lampy do R6 2002 bo prawą stronę mam rozbitą może być też rozbita ale żeby prawa była dobra albo czy idzie zrobić samo szkło znaczy plastik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Ja kleiłem plastiki w Katowicach (http://www.zderzaki.pl/), bo ktoś z forum tutaj ich też polecał, i całkiem fajnie mi zrobili. Warto kożystać ze sprawdzonych czy poleconych warsztatów, czasem nawet kosztem pojechania gdzieś dalej, bo to i tak się zwykle bardziej opłaca. Jak będziesz potrzebował, to w Żorach znam fajnego i sprawdzonego lakiernika Pozdrawiam, Jacek Kucharczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów mam do was pytanie zna ktoś w Rybniku albo po za jakiś warsztat co klei plastiki bo miałem małą stłuczkę i mam pękniętą czasze i chciał bym to posklejać i jeszcze jedno pytanie czy zna ktoś gdzie idzie kupić tanie lampy do R6 2002 bo prawą stronę mam rozbitą może być też rozbita ale żeby prawa była dobra albo czy idzie zrobić samo szkło znaczy plastik
Zrób to jak należy i daj to gdzieś pospawać a nie baw się w jakieś śmieszne klejenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klejenie plastikow ? heh czy nie lepiej dac je pospawac? sa rozne rodzaje platikow wiec trzeba dobrac material spawalniczy... w Rybniku dobrze spawa Damian Misala na ul. Stawowej, on ma tez parking policyjny i warsztat samochodowy . Widzialem ostatnio mial jakies platiki z moto pospawane. Warsztat ma zaraz za tymi nowymi domkami szeregowymi na przeciwko stawu. Numer telefonu: 604979588

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a próbował ktoś kleić samemu ?? na żywicy poliestrowej i macie szklanej ? jak to wytrzymuje na moto ? robiłem tym kiedyś przy autach zamiast reperaturek i całkiem dobrze sie sprawdzało teraz zastosowałem tego na moto przy pęknięciach ok 10cm no ale jeszcze "kit do plastików" znaczy sie Poliestrowa szpachlówka :) szlifowanie i malowanie jest to czego warte ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
  • 1 rok później...

Chyba nie musi się reklamować, o roboty ma potąd :)

Kleimy plastiki samochodowe: zderzaki, lampy itd. Jesteśmy zadowoleni. W okolicy znalazłem tylko w Piekarach https://www.zumi.pl/2692820,FHU_Plastik-Serwis._Flokowanie__spawanie_plastiku,Piekary_Slaskie,firma.html  i też było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.