Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szybkie Pytanie, Szybka Odpowiedź *PRZYKLEJONY*


.:BadMan:.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bardzo podobne opaski są stosowane w hydraulice siłowej, polecam serwis HANSA-FLEX Katowice, zgubiłem kiedyś taką w swojej Suzi a ponieważ pracuję przy hydraulice siłowej to miałem taką opaskę w samochodzie, pasowała idealnie, dostępne są w każdym rozmiarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Mam problem z Hondą CB-1, a mianowicie poszukuję dekla lewego.. Jest z tym duży problem. Czy istnieje jakiś dekiel zamienny z innego modelu, który będzie pasował do mojego modelu. Jeżeli nie to czy zna ktoś jakiś dobry sposób szybkiego znalezienia, tzn. strona itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mdevil @ 25.06.2010 19:11Chlopaki mam problem w suzuki gsx 600f... przy zmianie biegu na nizszy wciskajac sprzeglo motor mi dusi i czasem nawet przy ruszaniu z 1 sie dlawi i nie ma mocy wiecie cos na ten temat? ... Btw jeszcze jedno wybija mi 2 gi bieg nie wiem czemu ... HELP
Skrzynia do remontu. Pierwsze co bym zrobił to wyczyścił gaźniki i waku podłączył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mdevil @ 25.07.2010 12:49Chlopaki co sadzicie o wulkanizacji opon w motocyklu bo wbila mi sie jakas szpilka czy cos i powietrze mi ucieka opone mam prawie nowa i pąpowac musze codziennie zeby cos pojezdzic;/
Kiedyś miałem gwóźdź wbity. Po wyjęciu gwoździa oponę w wulkanizacji zakołkowano i jeździłem dalej aż się skończyła. Rożne teorie są.Jedni w takich przypadkach polecają wymienić oponę na nową inni naprawiają. Moim zdaniem jeśli opona jest nowa i da sie naprawić to warto spróbować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki że opona motocyklowa w przeciwieństwie do samochodowej nie ma kordu stalowego.W samochodowej ta siatka jest bardzo gęsta i mega wytrzymała i dla tego co niektórzy do drutów potrafią ją zjeździć i nic.Motocyklowej oplotem są takie linki stalowe jest ich dosłownie kilka.Jak dasz kołek w tą bardzo gęstą siatę stalową to luz ale jeśli pakujesz ją w oponę która dodatkowo bardzo mocno pracuje na rozciąganie i nie ma tej siaty to lepiej aby osoba co to robi miała świadomość co robi.Do jajka spoko bym naprawiał takie uszkodzenie ale do R1 albo coś takiego w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zmiana moto po hh600.Może być szybciej niż myśle.Przybliżone koszty.Cele: Miasto wycieczka praca wszystkoCbr900RR 99r. vs gsx-r 1000 K1 ?Cbr jest super wizualnie i technicznie.Niemam pytań.Osobisćie odruchowo Wybieram raczej K1 ale:K1 wygląd słaby wogule nie przyciąga mnie na oko (dlamnie to ważne).Licze że jazda nim zmieni mi zdanie.Możliwe że po k1 bede żałował wyboru który zrobiłem .Myle się or not?Potrzebuje konkret gadki bo mi się już chrzani w bani..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też. Gixx jest na wtrysku i wg. mnie jest ładniejszy. Post edytowany: 24.10.2010 13:50----------Mam pytanie niezwiązane z motocyklem a z autem. W tej chwili mam fabryczne felgi 16' z oponami 195/45. Na zimę kupiłem 15' tak samo szerokie. Moje pytanie brzmi jaki powinien byc profil opony na tej nowej feldze? 50 czy 55?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.