Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Oplot Stalowy,przewody Hamulcowe W Oplocie


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moje przewody juz swoje latka maja tak wiec i tak je musze wymienic i tak a ze nadarza sie okazja to zapodam opltem tym bardziej ze hajka powalajacych hebli to nie ma. A powiedz no mi jeszcze taziu gdzie te lukasy mozna nabyc np. droga kupna ??
zagadaj z Seba w CZchwie to Ci zalatwi ogolnie oficjalnym importerem na polske jest intercars, czyli np sklepy inter motors. jest jeszcze kilka malych firm z lucasem, ale one glownie zyja ze zakupow w niemczech i sprzedazy na allegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mowie o tych z olkowni FRENTUBO. Biore od nich czesci rozne i mam tak dobre ceny i taki komplecik wyjdzie mnie kilka złotych dla tego tez sie zastanawiam czy w to wchodzic. jedyna wada to wlasnei to ze trzeba sobie poskrecac. z drugiej zas strony jak by sie to jeba**o to nikt by tego nie kupował.zaryzykuje. na wiosne powiem jak to harczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

to teoria ( z ktora z reszta sie z gadzam) ale... jestem ciekaw skad wziela sie teoria aby nie stosowac w motocyklach z absem stalowek bo system ma juz wliczone roprezanie sie gumy. Dla mnie to glupota bo skad system ma wiedzec czy oplot jest nowy czy stary (a tu przeciez jest roznica w jaki sposob sie rozciaga), ale ciekaw jestem skad sie to wielo.
Zgadzasz się z czymś, a nie wiesz gdzie to zasłyszałeś Nie pogrążaj się panie, tak jak z Paintem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na stronie www.scigacz.pl w ich sklepie są do wszystkich modeli!I kupuj tylko gotowe przewody Goodrich!!! Wszystkie na metry sa g. warte!
Dokładnie! W poprzedni moto mialem Goodrich'a i bylem mega zadowolony, no i jakość oplotu bardzo dobra, a kumple miał w tym samym modelu moto co ja oplot na metry i powiem obiektywnie, były elementy do których można było się "doczepić"!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za poprawa dozowalnosci i sily hamowania nic sie nie zmienia tak wiec nie wiem co ma do tego abs
Przypadkiem nie jest tak, ze oplot pogarsza troche dozowalnosc, a sila pozostaje taka sama? To co sie zmienia to brak slabniecia hebli przy intensywnym uzywaniu, zwiazanego z rozprezaniem sie przewodow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem nie jest tak, ze oplot pogarsza troche dozowalnosc, a sila pozostaje taka sama? To co sie zmienia to brak slabniecia hebli przy intensywnym uzywaniu, zwiazanego z rozprezaniem sie przewodow.
Sila zawsze zostaje taka sama. Tu sie liczy pompa i przelozenie na pompe, od tego zalezy sila no i od pary w łapce Twojej Oplecione przewody po prostu pod wplywem temp nie pecznieja po prostu. stad lepszy hamulec.Do do abs to najczesciej nie stosowalo sie przewodow plecionych w moto z abs czy cbs ze wzgledu na kase. trzeba bylo znacznie wiecej przewodu i o wiele wiecej koncowek. a co idzie za tym kosztowalo to 5 razy tyle co w zwyklym. innych powodow nie znajduje :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.