Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Oplot Stalowy,przewody Hamulcowe W Oplocie


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

Witamszukam informacji gdzie u nas w okolicy sa normalne ceny za hamulce w oplocie stalowym.Pamietam jak kiedys u Władka w rybniku były na metry w rozsadnej cenie ( nie interesuje mnie hel za 300zl czy good... za 600..)Ewentualnie kto siebie sam zamawial w czesciach i składał ( koncowki skręcane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chwila szukania:http://desc.shop.ebay.pl/items/_W0QQ_sopZ2...s&_osacat=0Niestety funt bywał tańszy w zeszłym roku.Za ok. 4,6zł za funta kupiłem Goodridge wersję budżetową na PRZÓD i TYŁ (bez możliwości wyboru koloru końcówek, ale stricte dla Bandita '95 - '99, czyli skrojone na miarę) za ok. 240zł z przesyłką do PL.Polecam poszukać firmówki ;) Ja już zawsze będę miał stalowe oploty w moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaka to jest "rozsadna" cena? Jaka firma tych przewodow? Ile przykladowo komplet do FZS600 '01
o właśnie, przy okazji nie wiem czy by była jakaś różnica jeśli chodzi o fzs600 03r. ile za komplet na przód sobie waćpany wołają? skoro taka atrakcyjna cena to sprawdźmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

tylko te z metra skrecane nie maja homologejszyn. w sumie srał pies homologacje ALE pytanie jest zasadnicze tzn czy to jest pewne i jaka jest szansa na zjeba**ie przy składaniu.
Szansa jest, tyle ze po co bawic sie w skrecanie skoro dotowy kpl Goodrich do SV placilem 260pln - za wszystko (srobki i podkladki tez). A kupowany na metry wychodzi 10 czy 15pln drozej ? Jak mam sie z tym srac godzine to wcale mi sie nie chce takich oszczednosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie o 15zł chodzi tylko o jakosc tego połączenia i cz to jest bezpieczne. a co do oszczednosci to w moim przypadku to mniej niz polowa tak wiec nie 15zł ;)
Ja założyłem zimą i cały sezon objechałem i nic sie z tym nie dzieje . Jak dobrze koncówki założysz to ani atom tego nie ruszy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.