Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zbiornik Paliwa


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy mam do was prosbe bo juz nie wiem co mam zrobic, mialem 3 male dziurki w baku( od spodu) kupilem taka mase do uszczelnienia zbiornikowi wsszystko bylo oki ale dzis wchodze do garazu a ty smierdzi paliwem Okazalo sie ze to uszczelnienie nic nie dalo wymontowalem zbiornik i spuscilem paliwo bo z tych wlasnie miejsc znowu cieknie paliwo Nie mam pojecia jak uszczelinc ten zbiornik Prosze was o pomoc !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mojego doświadczenia cynowanie powinno zdać egzamin, pod warunkiem ze te otworki nie powstały w procesie spawania i te nieszczelności są pozostałością z tego procesu. Ja w moim zbiorniku przerobiłem to od dziur zaczynając, tzn chciałem go sam wyprostować wiec najpierw próbowałem to zrobić spotterem do napraw blacharskich, ale okazało się że to jest tak naprężona blacha ze nic nie ciągnął tylko przygrzewał się a potem wyrywał dziury ;-) to potem spawałem srebrem podkładki i młotkiem bezwładnościowym ciągnąłem grzejąc jednocześnie w koło blachę i jakoś poszło ale dziury zostały ( koszty nauki ). To migomat i jazda potem oczyściłem spawy i chciałem te miejsca pocynować, ale niestety nie chciała cyna się trzymać miejsc spawanych które były nierówne. Więc skończyło się na palniku z propanem i wszystkie spawy zalałem srebrem poszpachlowałem i ... cud ;-) pojechałem na stacje zatankować po korek - nie cieknie.A zna ktoś sposób-y jak inni to naprawiają ? Tzn wgnioty zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co ma z henkela jakieś cudo ale nie jest dostępne w normalnej sprzedaży.Zakleiłem takie dziury w zbiorniku w samochodzie że kumple lali ze mnie jak widzieli co robię.Najśmieszniejsze jest to że trzyma już ponad pół roku.Jak byś miał znów ten problem to wpadnij ze zbiornikiem to sobie zakleisz za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.