Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Cbr F4is Kreci Ale Nie Chce Odpalić!

Recommended Posts

Witam,mam taki dziwny dosyc przypadek, a mianowicie moja CBR F4i nie chce odpalic, kreci ale nie pali.Wszystko było w porzadku dopoki nie wyjalem modułu wraz ze stacyjka(zeby sprawdzic czy inny moto dziala), bo zamontowanu go z powrotem motocykl juz nie chce opalic. Dodam ze pompka paliwa sie zalacza, kontrolka wtrysku zaswieca sie i gasnie po zalaczeniu zaplony tak jak powinno byc, a problem tkwi w tym ze kreci ale nie moze odpalic.Jezeli mieliscie taki lub podobny przypadek to prosze o wszelakie propozycje do rozwiazania tego problemu. Byc moze po przerwaniu obwodu komputer stracil pamiec czy cos podobnego bo swiece sa raczej dobre, gdyz wszystko dzialalo do konca(poki nie zostalo to zdemontowane) Dodam rowniez ze wczesniej tez demontowalem ale sam modul pod siedzienie i wszystko gralo.Dodam tez ze posiadam zamontowany alarm i moze od blokuje go?Bardzo dziekuje za wszelkie odpowiedzi...trzeba cos zrobic bo sezon w pełni;)

A kontrolka od Hissa gaśnie czy śiweci się cały czas?? jak gasnie to immibiliser jest odblokowany. w takim przypadku przyczyna tkwie gdzie indziej,może coś zle wpieliście?? kloczyk a tym bardziej moduł nie powinien się rozprogramować przez wypięcie go z instalacji.

• 3 months later...

Witam,moze odswieże wątek...po długim czasie jaki upłynął od wykrycia wady w mojej F4i zamontowałem 2 sprawdzone (pewne) komputery - gdyz podejrzewałem ze to one sa przyczyna tego ze moto nie chce odpalic - komputery byly wraz z kompletna instalacja kluczyk + stacyjka itd, mimo tego moto dalej nie chce odpalicPodejrzewam ze moze to jakis głupi czujnik go trzyma i nie chce ujac??Prosze o wszelkie propozycje co moze byc przyczyna... komputer juz wykluczylem, wiem ze dochodzi rowniez prad na cewke ale nie ma iskry na swiecy?Co to za dziwna zagadka??? BARDZO PROSZE O PROPOZYCJEZ góry dziekuje....

• 3 weeks later...
  • 11 years later...