Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Drganko Mnie Atakuje


mel

Rekomendowane odpowiedzi

Oka zacznijmy od tego jaki mam problem.Objawy: mininalne drgania. Ale tak minimalne, że dopiero po dłużej trasie jak zejdę z motonga czuję mrowienie w dłoniach. Moja pasażerka ma podobne objawy. Dłonie trzyma na zbiorniku. Chyba też wspominała o mrówkach na stopach Kiedy występuje: TYLKO PRZY WIĘKSZYM OBCIĄŻENIU czyli ja + pasażer. Samemu jak śmigam nie miałem takiego czegoś. Nie wiem kiedy to się pojawiło. Strzelam, że lipiec/sierpień jak leciałem ~130km. Na koniec trasy takie coś się pojawiło. Dzisiaj zrobiłem łącznie ~220km ale z przerwami. Wydaje mi się, że czuję te drgania ale nic mnie nie swędziało potem Wiem, że śmieszna sprawa ale nie miałem nic takiego. Myślę czy opona źle wyważona ( zmieniałem ~4000km temu BTW -> Dunlop d207 daje radę ) Czy może jakieś luzy w główce ramy? Łożycho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co znaczy wyząbkowana? sama się wzięła i wyząbkowała? jaka jest przyczyna tego?
Jak guma jest "zmęczona" zmiennymi warunkami atmosferycznymi i ma już swoje lata to bieżnik się rozchodzi tzn z jednej strony nacięcia jest niżej w innej wyżej. I wcale nie musi to być stara guma ja w tym roku taką wymieniałem dunlop D208 z końca 2005r. Niby nie aż tak stara (teraz gumy mają 5 lat gwarancji) a się już rozchodziła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak guma jest "zmęczona" zmiennymi warunkami atmosferycznymi i ma już swoje lata to bieżnik się rozchodzi tzn z jednej strony nacięcia jest niżej w innej wyżej. I wcale nie musi to być stara guma ja w tym roku taką wymieniałem dunlop D208 z końca 2005r. Niby nie aż tak stara (teraz gumy mają 5 lat gwarancji) a się już rozchodziła.
hm muszę pomyśleć. tył jest z 2008 roku więc raczej odpada. pytanie co z przodem. sezon się kończy nie będę wymyślał. na wiosnę pójdzie nowy przód
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.