Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opony Na Winkle


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo się o tym pisało (czytalem), ale mam szybkie pytanie (jutro zakup opony). Co byscie polecili do Bandita 650 do latania po zakretach? I nie chodzi o inne moto W swoim (zanim mi ukradli) mialem Micheliny Pilot Roady 2 i nie było najgorzej, ale dzisiaj przejechalem sie takim samym moto na Maxxisach (nie dojrzalem modelu) i roznica byla kolosalna. Co prawda pogoda sprzyjala, opony rozgrzane i prawie nowe, asfalt tez nie najgorszy ale... maxxisy mnie urzekly. Zamykam opone z taka latwoscia jak nigdy. Nie wiem jak sie beda spisywaly na mokrym? Zatem:- co sa warte maxxisy i jaki model byscie polecili?- albo co polecacie innego (opona idzie na przod)?- może Dunlop SPORTMAX Qualifier 2?Nad cena i trwaloscia sie nie zastanawiam. Jak wytrzymaja 5 tys. to wystarczy. Pomozcie, bom w wielkiej potrzebie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się dobrze jeździło na Pilot Roadach 2 to wypróbuj Rodasmarty, które na suchym są podobno lepsze od Michelinów. W typowo sportowe obuwie do Bandziora bym się nie pchał bo i tak nie wykorzystasz ich potencjału słabą 600tką, a podczas podróży na Słowację będą znikały w mgnieniu oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam założone Roadsmarty, ogólnie jestem bardzo zadowolony. Na suchym dobrze trzymają, jedziesz tam gdzie chcesz, da się fajnie polatać po winklach, na mokrym nie zanotowałem żadnych nieprzewidzianych reakcji. Żywotność to też ich dobra strona, mam najechane na tym komplecie ponad 9kkm i bieżnik prezentuje się bardzo dobrze. Także mogę spokojnie polecić te gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym został przy michelinach najlepiej pilotroad 2 mialem do czerwca i byly rewelacyjne. niestety dwa gwozdzie i jedna blacha ;/ leza w piwnicy załatkowane na wszelki wypadek i pewnie tam juz zostana ( przednia na pewno)Obecnie metzeler roadtec z6. nakrecone w 2 miesiace 2500km i spisuja sie tez rewelacyjnie. szczegolnie przy pochyleniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieron i co wiesz już dokładnie na jakim to maxxisie jechałeś ?? sam jestem ciekaw jaki to lacz. A dwa ze sam poszukuje opony na tył tylko ze do SUPERMOTO i miałem , mam d208sm i schodza w oczach zrobiłem ponad 3000 i juz zaniedługo wymiana . Niejezdze na torze wiec super mega hiper torówek nieche . Mysle nad Pilot Power chciałem 2CT ale niemaja takiego rozmiary 150/60r17 jeszcze Diablo Rosso jest w głowie lub sporttec m1 lub m3 niepamietam . Przeszło mi nawet RoadSmart ale to już chyba ma za słabe ( mało miękkie boki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.