Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak Odblokować Rometa 125 2007r


Ramzes1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kolega kupił sobie w tym roku romecika 125 z 2007r i chciałem się was zapytać czy ktoś wie może jak to cacko odblokować? (o ile tak owe blokady wogóle posiada) Motor rozpędza się maksymalnie do 90 Km/h a chyba powinien jechać trochę więcej. Prosił bym o konkretne odpowiedzi i z góry dziękuje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 90km/h na 125 to troche mało ;/ moja 50 tyle leci ale Romet jest porównywany do Chińskich chopperów, skuterów itd ;/ ceny są podobne więc wszystko jest możliwe bo wymieniane przeze mnie wcześniej też nie mają wielkich osiągów ;/Ale jeśli ma blokady to bym stawiał na moduł zapłonowy.http://allegro.pl/item670743567_modul_odbl...el.html#galleryMasz tutaj odblokowany, miałem to samo w chopperku kecił się tylko do pewnej ilości obrotów a po założeniu modułu odblokowanego kręcił się do wyższej ilości przez co zwiększyła się prędkość maksymalna. Kupcie taki moduł tylko sprawdź ilość pinów jaki ma w starym 2+4 lub 5 pinów powinno wystepować i poszukaj na allegro ;) Szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie może jak to cacko odblokować? (o ile tak owe blokady wogóle posiada) Motor rozpędza się maksymalnie do 90 Km/h a chyba powinien jechać trochę więcej.
Cześć!Nie sądzę, żeby tam było jeszcze cokolwiek do odblokowania. Jeździłem na kursie Yamahą YBR 125 i ona też więcej niż 90km/h to nie jeździła.Pozdro.edit. BTW. czytałem test tego motocykla. Czy kolega naprawdę chce nim jeździć więcej niż 90/100km/h? Pewnie że można kupić inny moduł zapłonowy, ale c'mon... nie lepiej zainwestować w dobre opony i nauczyć się na tym sprzęcie schodzić na zakrętach do kolana?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skaq ale 125 powinno osiągnąć więcej ;/ jakiej to jest produkcji? ;/ jak mówiłem moja Aprilka koło 100km/h leci a ma pojemność 50 a ten Romet jest taki szosowo-turystyczna podchodząy pod sportowy więc też powinien troche wycisnąć ;/Moduł powinien dużo dać a póxniej brał bym się za gaźnik- kruciec ssący większy wsadził , może w tłumiku blokada być jak w skuterkach ;/ ale moduł to podstawa jeśli ma zablokowany ;/ A jak się uczy jeździć to niech lepiej jeździ wolniej a szkoli technike pokonywania zakrętów itd ale niech nie schodzi "do kolana" bo szlif zaliczy wg mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skaq ale 125 powinno osiągnąć więcej ;/ jakiej to jest produkcji? ;/ jak mówiłem moja Aprilka koło 100km/h leci a ma pojemność 50 a ten Romet jest taki szosowo-turystyczna podchodząy pod sportowy więc też powinien troche wycisnąć ;/Moduł powinien dużo dać a póxniej brał bym się za gaźnik- kruciec ssący większy wsadził , może w tłumiku blokada być jak w skuterkach ;/ ale moduł to podstawa jeśli ma zablokowany ;/ A jak się uczy jeździć to niech lepiej jeździ wolniej a szkoli technike pokonywania zakrętów itd ale niech nie schodzi "do kolana" bo szlif zaliczy wg mnie ;)
jezy dzieciaku rs'ka to jest zwei takt  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , nie proponuje zakladania odblokowanych modulow moze zwiekszy to nie znacznie predkosc tego CHINCZYKA ale wezcie pod uwage jakie w chinczykach sa materialy i napewno zmiejszy to zywotnosc tego silnika o polowe przy wkrecaniu sie wiekszych obrotow wiec moze warto sie zastawnowic czy lepiej jezdzic 20km/h wiecej i za jakis czas zrobic remont silnika czy moze jednak jezdzic ciut woliej ale za to trche dluzej bez dodatkowych kosztow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.