Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

! S O S !


stuntmen

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!!Jestem z lubelskiego,przyjechałem tu do Katowic na wekend!!! szukam pomocy bo po deszczu niechce mi zapalić.mam stretfaithera Yamahe fzr,rozrusznik kreci ale nie zaskakuje.stoje na stacji BP ul. Kosciuszki koło OBI.mój tel to 791 962 610. Z góry dzieki za pomoc,czekam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to od weekendu stoisz na tej stacji? Na forum masz liste ludzi ktorzy moga pomóc wiec dzwoń śmialo.
ja tam nie stoje! stoi motor!dzwoniłóem do chyba już wszystkich których znalazłem w necie od napraw.maja terminy i tak dalej...niechcą chyba zarabiać,dzieki za rade ,pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!Jestem z lubelskiego,przyjechałem tu do Katowic na wekend!!! szukam pomocy bo po deszczu niechce mi zapalić.mam stretfaithera Yamahe fzr,rozrusznik kreci ale nie zaskakuje.stoje na stacji BP ul. Kosciuszki koło OBI.mój tel to 791 962 610. Z góry dzieki za pomoc,czekam!!!
No i jak tam, sprawa już załatwiona??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry temat autor założył, potrzebował szybkiej pomocy napisał i ja uzyskał! Liczy sie wsparcie i to że mozna na kogos liczyć!
heJ !!! bo o to w tym chodzi,nie tylko prosta!!!dzieki za dobre słowo!!!polecam tomasza z ul,Pstrągowej,ZNAKOMITY MECHANIK I WSPANIAŁY CZŁOWIEK!!!! SZEROKOŚCI!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopak jest z daleka i ma awarie to chyba nie dziwi cie ze nie zapytał na forum gospodyn wiejskich tylko tutaj?? ku**a niedłuo bedzie jak ameryce ze jak padniesz na ryj to nikt ci nie pomoże bo to nie jego sprawa.
heh.... temat po prostu pokazal jak dziala slynne FSM assistance i jakie jest zainteresowanie innych do niesienia pomocy.Dopiero teraz przeczytalem temat, ale pewnie gdybym wczesniej przeczytal to napewno pomoglbym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za nie długo będziemy wzywać karetkę przez forum WTF
no przyznam się ze nie popisałem się zbytnio, co zrobić... edytować nie wolno tego co się napisało.zdziwił mnie fakt szukania szybkiej pomocy przez forum... ale widzę że się da. I szkoda ze osoby do których dzwonił stuntmen nie pomogły od razu, bo by nie było tego wątku w ogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.