Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wyciąganie Elektromagnesem


KOWAL2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich pasjonatów dwóch kółek.Zwracam się do Was z następującym problemem.Na koniec sezonu zaliczyłem tzw.szlifa i niestety moto trochę ucierpiał.Pozostało mi tylko do zrobienia bak który ma wgniecenie.Słyszałem że można za pomocą elektromagnesu wyciagnąć takie wgniecenia.Mam pytanie czy ktoś z Was zna warsztat,z okolic Sosnowca,który byłby w stanie to zrobić.Z góry dzękuję za pomoc.Do zobaczenia w sezonie oby jak najszybciej.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamNie wiem czy masz duże wgniecenie na tym zbiorniku ale jest taki magik z okolic Pszczyny który robi niewielkie wgniecenia w samochodach n.p. mi wyciągał wgniecenie na drzwiach nie zdejmując tapicerki i nie uszkadzając lakieru może z twoim zbiornikiem też sobie poradzi. Jak chcesz telefon to pisz [email protected] Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamNie wiem czy masz duże wgniecenie na tym zbiorniku ale jest taki magik z okolic Pszczyny który robi niewielkie wgniecenia w samochodach n.p. mi wyciągał wgniecenie na drzwiach nie zdejmując tapicerki i nie uszkadzając lakieru może z twoim zbiornikiem też sobie poradzi. Jak chcesz telefon to pisz [email protected] Pozdrawiam
Wgniecenie raczej nie jest duże,szkoda tylko kłaść tyle szpachli bo pewnie by za jakiś czas odpadła.Szkoda,że nie ma kogoś bliżej.dzięki jak coś to się skontaktuję z Tobą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suchy lód suszarka i wichajsterki przyssawkowe z allegro to bujda jakich mało szczególnie na grubych bakach motocyklowych. Dla mnie te wszystkie filmy na necie to albo ściema albo jakaś gówniana blacha. Ja bym to odrazu do mechanika dał. O elektromagnesie szczerze mówiąc pierwsze słyszę, normalnie to się pręt spawa i wyciąga ale wtedy musisz się liczyć z malowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.