Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Akcja Jeżdże Z Kamizelką ...


Fotoman

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś jeszcze wystrzeli z jakimś durnym postem pośmiewcy ryzykanta na śmierć i życie, czytaj turbo rakieta Pan Europan ? Jak ktoś nie ma co pisać to niech nie pisze, a nie oświadcza że nie ma co pisać... Chyba tak to powinno wyglądać, no nie ? Proszę z miejsca usunąć to co napisałem, jeśli faktycznie jest to nieodpowiednie. Ale niektórych zachowań raczej nie zrozumiem. Co do mnie - kamizelka good thing Jak komuś wjedzie facet z hasłem "bo jo Cie nie widzioł" to może kamizelkarzy i pasiaków bardziej zrozumie. Wieczorem bardzo przydatna rzecz - i jak jadę puchą to lepiej widzę motonitów ( w holandi ich bardzo dużo w kamizelkach jeździ - kto był ten wie ), dlatego też nie wiem czego jest się wstydzić. A przepaska ( albo i 2 ) na ręce nie wydają mi się czymś szpecącym. P.S. Wole jeździć w kamizelce czy tam pasie, niż w za dużym kombiku

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie uważam , żeby na przyklad taka kamizela : http://www.held-biker-fashion.de/index.php?id=6949&lg=dbyła obciachowa, tudzież pas odblaskowy.Ale jak to sie mówi , w kamizelce pod dyskoteka juz nie wyrwiesz małolaty edit: ja stawiam na widoczność - bezpieczeństwo . Jaki tam wstyd ubrac opaskę czy kamizelkę. Łuki i Ja sprawiamy sobie właśnie te powyższe z Helda.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem , a po to między innymi jest to forum aby je wyrażać,motocyklista w kamizelce wygląda, delikatnie mówiąc - idiotycznie. Jeżeli ktoś chce jeździć w kamizelkach, pasach czy piorun wie w czym - prosze bardzo.Ale jako członek tej dwukołowej społeczności bardzo bym nie chciał żeby ktoś mi narzucał poprzez akcje typu "Jeżdże z kamizelką" w czym mam jeździć.Z drugiej zaś strony, nawet najbardziej widoczna kamizelka nikomu nie pomoże jak trafi na idiote który nie wie kto kiedy ma pierwszeństwo albo postępuje w myśl zasady "większy może więcej" a takich nie brakuje.Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem , a po to między innymi jest to forum aby je wyrażać,motocyklista w kamizelce wygląda, delikatnie mówiąc - idiotycznie. Jeżeli ktoś chce jeździć w kamizelkach, pasach czy piorun wie w czym - prosze bardzo.Ale jako członek tej dwukołowej społeczności bardzo bym nie chciał żeby ktoś mi narzucał poprzez akcje typu "Jeżdże z kamizelką" w czym mam jeździć.Z drugiej zaś strony, nawet najbardziej widoczna kamizelka nikomu nie pomoże jak trafi na idiote który nie wie kto kiedy ma pierwszeństwo albo postępuje w myśl zasady "większy może więcej" a takich nie brakuje.Amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz, problem w tym ze mnie tez nie przeszkadza, przynajmniej mozna sie posmiac, napisalem tylko zeby NA SILE NIE NAKAZYWAC LUDZIOM JEZDZIC W TYM CZYMS.zeby nikt nie wymyslal akcji "jezdze w kamizelce odblaskowej" bo to bzdura.i jak to sie skonczylo? paru kolesi z plastikow i plecak jak zareagowali? P.S. jak to nie jezdzisz? przeciez plecak Ci juz zamowil kamizeleczke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamizelka, bądź też pas nie jest głupim rozwiązaniem. Sam miałem okazję widzieć kolegę Ar2rM'a i nie wyglądało to źle. Aczkolwiek ja siebie w tym nie widzę. Inczej to wygląda na czarnym kombi inaczej będzie to wyglądało na mnie. Już jestem wystarczająco pstrokaty z racji kolorystyki kombi i moto, żeby jeszcze ubarwiać się tego typu gadżetami, nawet jeśli miałyby poprawić moje bezpieczeństwo. Tak więc szacuneczek, że chcecie być bardziej widoczni, ale ja podziękuję.Tym samym chciałbym zauważyć, że ostatnio deczko nie ogarniam tego, co tutaj się dzieje. Coraz więcej użytkowników narzuca swój sposób myślenia, swoje poglądy i racje, uważając je za jedyne słuszne i prawe, a tym samym prowadzi to do późniejszych wszelkiego rodzaju ocen. Typu, jeździsz tak nie inaczej, jesteś motocyklistą z jajami, bądź bez jaj lub w ogóle nim nie jesteś. Nie stać cię na taki serwis, to sobie odpuść jazdę w ogóle. Nie jeździsz w jakiś tam dzień, to jesteś taki, owaki itd.Chyba nie o to, do końca w tym wszystkim chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz, problem w tym ze mnie tez nie przeszkadza, przynajmniej mozna sie posmiac, napisalem tylko zeby NA SILE NIE NAKAZYWAC LUDZIOM JEZDZIC W TYM CZYMS.zeby nikt nie wymyslal akcji "jezdze w kamizelce odblaskowej" bo to bzdura.i jak to sie skonczylo? paru kolesi z plastikow i plecak jak zareagowali? P.S. jak to nie jezdzisz? przeciez plecak Ci juz zamowil kamizeleczke :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem , a po to między innymi jest to forum aby je wyrażać,motocyklista w kamizelce wygląda, delikatnie mówiąc - idiotycznie. Jeżeli ktoś chce jeździć w kamizelkach, pasach czy piorun wie w czym - prosze bardzo.Ale jako członek tej dwukołowej społeczności bardzo bym nie chciał żeby ktoś mi narzucał poprzez akcje typu "Jeżdże z kamizelką" w czym mam jeździć.Z drugiej zaś strony, nawet najbardziej widoczna kamizelka nikomu nie pomoże jak trafi na idiote który nie wie kto kiedy ma pierwszeństwo albo postępuje w myśl zasady "większy może więcej" a takich nie brakuje.Amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem , a po to między innymi jest to forum aby je wyrażać,motocyklista w kamizelce wygląda, delikatnie mówiąc - idiotycznie. Jeżeli ktoś chce jeździć w kamizelkach, pasach czy piorun wie w czym - prosze bardzo.Ale jako członek tej dwukołowej społeczności bardzo bym nie chciał żeby ktoś mi narzucał poprzez akcje typu "Jeżdże z kamizelką" w czym mam jeździć.Z drugiej zaś strony, nawet najbardziej widoczna kamizelka nikomu nie pomoże jak trafi na idiote który nie wie kto kiedy ma pierwszeństwo albo postępuje w myśl zasady "większy może więcej" a takich nie brakuje.Amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej zaś strony, nawet najbardziej widoczna kamizelka nikomu nie pomoże jak trafi na idiote który nie wie kto kiedy ma pierwszeństwo albo postępuje w myśl zasady "większy może więcej" a takich nie brakuje.Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obciach?! dla niektórych obciachem są kurtki z frędzlami, skórkowe kamizelki dla innych obciachem jest wszystko co różowe... Jeżdże w pasie odblaskowym i będę jeździł a opinie innych mam w głęboko w d... i w tym temacie polecam wszystkim to podejście...Cały jeżdżę na czarno ubrany na czarnym moto i pas zdecydowanie zwiększa możliwość zauważenia mnie na drodze...a jeśli chodzi o wygląd to myślę,że nie wygląda to wcale źle...Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na niektórych topik podziałał jak "płachta na byka". A nie miałem takiego zamiaru. Sam osobiście dużo czasu spędzam za kółkiem i wiem że niektórych z motocyklistów trudno zauważyć w gąszczu miejskich ulic. Dzięki temu mam nadzieję że wielu z nas sięgnie chociaż po pas i znajdzie dobre strony tego tematu. Nikogo na siłę nie mam zamiaru uszczęśliwiać... i nie chodzi tutaj o żaden strach !! a jedynie o pokazanie się na drodze... (chłopie jeżeli się nie boisz niczego to odkręć sobie lusterka przecież i tak jeździsz szybciej niż inni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zyje nie widzialem parady w kamizelkach odblaskowych...a teraz patrz: piszecie jeden z drugim takie bzdury o widocznosci, potem przeczyta/uslyszy to znowu jakis "polityk" i znow beda proponowac zeby OBOWIAZKOWO kazdy motocyklista musial w tym czyms jezdzic.... i powstanie idiotyczny przepis ,(jak ten ze swiatlami w katamaranach przez caly rok) ktory bedzie pozbawial czlowieka wolnosci wyboru.takze po raz drugi - boisz sie? zacznij jezdzic autobusami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jochas, szacuneczek za "przepraszam" Wszystkich odsyłam do artykułu który przytoczył SławekK, dzięki Sławek.Myśle że Lech Potyński wyraził jasno zdanie Janka Faithless (pozdrawiam), moje, jeszcze kilku osób z tego tematu no i myślę że niemałej części motocyklowego światka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek Faithless FG : wszedlem na twoja strone. Jak zobaczylem tych facetow w skorach z logiem na lecach to juz wiem skad bierze sie twoja niechec do odblaskow Powiem ci ze gdybym przybral taki styl to faktycznie kamizelki bym nie zalozyl.To poprostu nie pasuje. Jednak do takiego klubu nie wstepuja "dzieci" na GSach (sam jezdze na lajtowym moto) a raczej doswiadczeni mitocyklisci ktorzy moga sobie pozwolic na jazde bez odblaskow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wypadku który na 8miesiecy wyłączył mnie z życia jeździłem jakiś czas w kamizelce i pomaga. nie wiem czy polega to na tym że jest się bardziej widocznym czy na tym że ludzie myślą ze policja bo zdarzało się że dojeżdżając do poprzedzającego auta to zaczynało jechać przepisowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.