Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ubezpieczenie Moto


jakmor

Rekomendowane odpowiedzi

ubezpieczenie AC na motór to jest ostra jazda przy wartości netto powyżej 20k pierwsze oferty dostaniesz na poziomie 4-6k...tak tak...sześć tysięcy złotych polskich za pełny pakiet...po obskoczeniu wszystkich ubezpieczalni i zmarnowaniu około tygodnia przynajmniej skilujesz kwotę pełnego ubezpieczenia do 1.2-1.5k co jest bardzo dobrym wynikiem.niektóre firmy nie chcą nawet NW wypisywać na motór, a o casco nawet nie podejmują rozmowy...tą najtańszą, a pełnowartościową ofertę wyszarpałem od...PZUi nie po żadnych znajomościach ani układach tylko poprostu z ulicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubezpieczenie AC na motór to jest ostra jazda przy wartości netto powyżej 20k pierwsze oferty dostaniesz na poziomie 4-6k...tak tak...sześć tysięcy złotych polskich za pełny pakiet...po obskoczeniu wszystkich ubezpieczalni i zmarnowaniu około tygodnia przynajmniej skilujesz kwotę pełnego ubezpieczenia do 1.2-1.5k co jest bardzo dobrym wynikiem.niektóre firmy nie chcą nawet NW wypisywać na motór, a o casco nawet nie podejmują rozmowy...tą najtańszą, a pełnowartościową ofertę wyszarpałem od...PZUi nie po żadnych znajomościach ani układach tylko poprostu z ulicy
Ooooooo !! To szok ... Ale dzięki za radę !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co - kogo byś nie spytał to OC ma w PZUW moim przypadku to 176zł (PZU) bez zniżek i zwyżek w przypadku innych ubezpieczalni (nie wszystkich) rozmowa zaczynała sie od 800-1200 - czeny zaporowe innymi słowy.Jeżeli chodzi o AC to trzeba popytać ale nie znajdziesz już takiej różnicy. Chociaż z tego co wiem to niektóre firmy również mają "ceny zaporowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allianz i tylko Allianz ;] OC 136 zl/rok AC 1123 zl/rokMam same zwyzki 0(zero) zniżek, ceny na Fazera 1000 ;] wiec imo najtaniej ajk sie da. A co do PZU to ku..wy i złodzieje ;] Ps. To sa ceny bez zadnej znajomosci ;] ze stronki w necie wzielem numer ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba patrzec nie tylko na ceny ale tez na warunki- udzial wlasny, franszyzy, sposob wyliczenia odszkodowania itp. Czasami idzie sie niezle naciac, co z tego ze zaplacisz 500 zl mniej jak pozniej cos sie stanie to zamiast pelnej wartosci dostajesz duzo mniej. Poczytajcie OWU zanim zdecydujecie . Sa rozne sztuczki- amortyzacja, sposob ustalania wartosci moto w czasie szkody, ograniczenia w ochronie( pakiety mini, jedynie za konkretnie wymienione zdarzenia ), parkingi strzezone, zabezpieczenia .... i wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Odkopię temat ponieważ ubezpieczałem dziś moto i zapłaciłem za składkę OC baaardzo podejrzanie mało i teraz pytanie. Ktoś mi powie dlaczego? Szczegóły:Ja mam jakieś tam zniżki + zwyżka na wiek (nie wiem ile).współwłaściciel ma 60% zniżek więc znając moją sytuację płaciłem zawsze ok 78zł za samo OC Dzisiaj idę do małej najbliższej agencji PZU i pani mówi 39zł normalnie za cały rok, płatne jednorazowo itd. No to biorę - z taką ceną pozwoliłem sobie także na NNW. Normalnie bym się nie przejmował tylko jestem na 90% przekonany że to jakaś pomyłka. I teraz pytanie czy w razie gdyby to była pomyłka a ja miałbym jakiś wypadek to mogą być z tym jakieś problemy? POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj idę do małej najbliższej agencji PZU i pani mówi 39zł normalnie za cały rok, płatne jednorazowo itd. No to biorę - z taką ceną pozwoliłem sobie także na NNW. Normalnie bym się nie przejmował tylko jestem na 90% przekonany że to jakaś pomyłka.
Ja też dziś byłem opłacić składkę w PZU i przy 60% zniżce, bez żadnych zwyżek za wiek itp. zapłaciłem 52zł OC i 31zł NNW.Z tego co wiem są różnice w składkach w zależności od miejsca zamieszkania. Ma to ponoć związek z ryzykiem wypadku w danej okolicy. Wychodzi na to, że po drugiej stronie Brynicy jest bezpieczniej ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co ty za AC zaplaciles ale od gwiazdek i malych druczkow to musialo sie tam roic.byc moze to AC z wylaczeniem szkod wlasnych - czyli tylko od kradziezy, ale to i tak wydaje sie za malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat ponieważ ubezpieczałem dziś moto i zapłaciłem za składkę OC baaardzo podejrzanie mało i teraz pytanie. Ktoś mi powie dlaczego? Szczegóły:Ja mam jakieś tam zniżki + zwyżka na wiek (nie wiem ile).współwłaściciel ma 60% zniżek więc znając moją sytuację płaciłem zawsze ok 78zł za samo OC Dzisiaj idę do małej najbliższej agencji PZU i pani mówi 39zł normalnie za cały rok, płatne jednorazowo itd. No to biorę - z taką ceną pozwoliłem sobie także na NNW. Normalnie bym się nie przejmował tylko jestem na 90% przekonany że to jakaś pomyłka. I teraz pytanie czy w razie gdyby to była pomyłka a ja miałbym jakiś wypadek to mogą być z tym jakieś problemy?POZDRAWIAM
Troszku mało ?Za bzyki sie placi 50 pln. Miałem taki przypadek z autem ,że zapłaciłem też tak cienko , a po miesiącu przysłali pisemko żeby sie do nich zgłosić ...i wiadomo co dalej...złodzieje. ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.