Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ubezpieczenie Oc Motocykla *PRZYKLEJONY*


dr tiger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Motorpakiet w PTU fajna sprawa,jednak nie na kazdy rodzaj motocykla chca go zawierac.Poza tym u mnie odpadl ze wzgledu na firme leasingowa,ktora nie chciala sie na PTU zgodzic.Nie polecam natomiast 'directow" bo moze i jest tanio ,ale wiem z doswiadczenia(na szczescie nie mojego) ,ze sa klopoty z wyciagnieciem godziwej kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze wchodza w gre tylko PZU i Allianz.Ja ubezpieczam od 2 lat w Warcie.Pierwszy rok, niestety 180zł, zwyżki za wiek, moto tylko na siebie itp.Teraz płacę 106zł po roku bez żadnej szkody.
bo jak podpisujesz umowe a nie masz żadnych zniżek to podpiszesz niewiem np. z ojcem to wszystkie zniżki jego masz no może prócz w zwyżki za wiek... i to niezależnie od tego gdzie sie ubezpieczasz ale najlepiej tam gdzie ten współwłaściciel bo nie zawsze chcą je przepisać z innych ubezpieczalni...ja osobiście ubezpieczam sie w pzu i płace 78zł (w zwyżka za wiek) a mam wszystkie inne zniżki bo motorowery też ubezpieczałem na siebie i mi narosło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak podpisujesz umowe a nie masz żadnych zniżek to podpiszesz niewiem np. z ojcem to wszystkie zniżki jego masz no może prócz w zwyżki za wiek... i to niezależnie od tego gdzie sie ubezpieczasz ale najlepiej tam gdzie ten współwłaściciel bo nie zawsze chcą je przepisać z innych ubezpieczalni...ja osobiście ubezpieczam sie w pzu i płace 78zł (w zwyżka za wiek) a mam wszystkie inne zniżki bo motorowery też ubezpieczałem na siebie i mi narosło
no tak, ale jak się nie daj boże zatrzymasz na drzewie to zniżki ojca by poleciały za kilkadziesiąt lat bezszkodowej jazdy. Nie każdy chce ryzykować całkiem sporo w sumie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale jak się nie daj boże zatrzymasz na drzewie to zniżki ojca by poleciały za kilkadziesiąt lat bezszkodowej jazdy. Nie każdy chce ryzykować całkiem sporo w sumie.
wiesz maksymalnie poleci 10 % zniżki a to chyba nie wiele licząc ile musisz zapłacić za ubezpieczenie bez zniżek... minie rok i znów masz pełne zniżki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak podpisujesz umowe a nie masz żadnych zniżek to podpiszesz niewiem np. z ojcem to wszystkie zniżki jego masz no może prócz w zwyżki za wiek... i to niezależnie od tego gdzie sie ubezpieczasz ale najlepiej tam gdzie ten współwłaściciel bo nie zawsze chcą je przepisać z innych ubezpieczalni...ja osobiście ubezpieczam sie w pzu i płace 78zł (w zwyżka za wiek) a mam wszystkie inne zniżki bo motorowery też ubezpieczałem na siebie i mi narosło
W moim przypadku nie miałem co liczyć na aprobatę ze strony rodziny więc musiałem radzić sobie sam Po drugie, tak jak pisaliście po wypadku tracimy 10% zniżek, ale w przypadku gdy np. kogoś ojciec posiada firmę i kilka samochodów na siebie to można sobie policzyć 10%* x ilośc samochodów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nie miałem co liczyć na aprobatę ze strony rodziny więc musiałem radzić sobie sam Po drugie, tak jak pisaliście po wypadku tracimy 10% zniżek, ale w przypadku gdy np. kogoś ojciec posiada firmę i kilka samochodów na siebie to można sobie policzyć 10%* x ilośc samochodów
no tak ale nie mówimy tu o ekstremalnych sytuacjach tylko o jakiejś normalnej bo jak powiesz że ojciec ma firme przewozową i płaci 10tyś zł za ubezpieczenie to niemów że niestać cie zapłacić te 100zł wiecej za to że sie ubezpieczysz bez jakich kolwiek zniżek....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

monkey @ 09.06.2010 12:24Witam, panowie nie wiem czy to prawda ale słyszałem ze jesli niema sie prawka na kat. A to ubezpieczenie NW jest tak jakby nie wazne, tzn gdyby był jakis wypadek to nic nie wypłacą! wiecie cos na ten temat??
Jak nie ma się prawka na kategorie A to się jeździ rowerem a nie motocyklem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.