Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ubezpieczenie Oc Motocykla *PRZYKLEJONY*


dr tiger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak pisaliście, wszystko zależy od zniżek, zwyżek i aktualnej pozycji słońca na horyzoncie Ja poszedłem do firmy zajmującej się ubezpieczeniami (mają kilkanaście firm ubezpieczeniowych), podałem wszystkie dane i najtaniej wyszło w Warcie, ale wiem, że dla niektórych przypadków o wiele tańsze jest PZU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moto to PZU jest jednym z tańszych ubezpieczycieli.PZU proponuje (podobno jako jedyne) Assistance dla motocykli.W tamtym roku płaciłem około 70 zł ( przy tej płatnej opcji można nawet dzwonic jak braknie paliwa lub złapie się kapcia.... )Wybierając się w dłuższe trasy warto się zabezpieczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za OC w PZU płace 200 zł i jakoś to idze. A wszystko zależy od wieku posiadacza, ile masz prawko (jak masz 2 lata prawko masz już jakąś zniżke), czy miałeś jakieś wypadki to też od tego zależą zniżki itp.Polecam PZU bo w razie wypadku nie robią problemów a link4 tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamPanowie dzialam w tej branzy miedzy innymi i powiem wam tak,NIE BADZMY EGOISTAMI!!!Wykupujmy OC nie tam gdzie najtaniej tylko tam gdzie jest najlepsza obsluga i wyplacalnosc, bo tak naprawde nas/was to tyra gdzie mamy kupione ubezpieczenie, ale osoba ktorej klepniemyjuz ma problem, bo trafiajac na firme A) gdzie zaplacilismy moze 10-15zl wiecej dostanie kase z ubezpieczenia w tydzien, a firma B)gdzie niby mozezaoszczedzilismy 10-15zl ta sama szkode wyceni na 50%mniej i jeszcze dodatkowowyplacac bedzie przez kolejny miesiac albo i wiecej, mowie to z doswiadczenia i na pdst przypadkow z ktorymi sie zetknalem, a mowie o tym bo propaguje akcjeby byc fair i uczciwym w tej kwesti mimo wszystko bo co bedzie jak to nam ktos klepniehmm??? wiem ze nikt o tym sie nie zastanawia i nie przejmuje tym bo tak jest skonstruowana ludzka psychika, ale mimo wszystko bd propagowal swoja akcje, a od siebiew sprawie tematu:www.ipolisa.plwww.wygodnie.pltam mozna poczytac i policzyc sobie skladki roznych ubezpieczen, a jezeli kogos interesuje ubezpieczenie motocykla to rowniez moze sie do mnie odezwac bo takimi sprawami sie zajmuje jak rowniez innymi kwestiami finansowymi nie tylko z dziedziny ubezpieczen:PTekere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic - dwa lata temu dzwoniłem do link4 zapytać o ubezpieczenie motocykla i mi babka powiedziała na wstępie że u nich się to nie opłaca i że cena była by kosmiczna. Niechętnie, ale w końcu mi mniej więcej podała ile by to kosztowało... 7000 PLN (była mowa o ubezpieczeniu bez AC, chyba że babka zakręciła i podała nie to co trzeba). Nie wiem czy dalej tam tak mają, bo w innych firmach w końcu cena zbliża się do PZU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.