Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czym Najlepiej Wyczyścić Kolektor Wydechu?


wolek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 lat później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 13.11.2016 o 09:59, Semy napisał:

Bardziej mnie ciekawi czy to cudo podziała na wypaloną na popiół farbę, bo jak tak to już wiem czym wyczyścić mój.

Nie wiem jak bedzie w Twoim przypadku (wypalona na popiol farbe),ale w moim musze powiedziec niesamowity efekt.Jak bede mial troche czasu to wkleje pare fotek przed i po zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2016 o 23:16, Semy napisał:

było by ślicznie z twojej strony bo mój wydech przyprawia mnie już o siwizne - same problemy i nic trwałego jak narazie mi się nie trafiło :( Więc przed kolejnym malowaniem muszę wyczyścić u usunąć starą farbę z tym co się spaliło właśnie

Pare fotek o ktorych wczesniej wspomnialem.

Przed zabiegem :(

Co do samego zabiegu: Za pomoca spryskiwacza do kwiatow Spryskiwacz MAROLEX MINI 1000, opryskiwacz 1l, s1000 opryskalem  kolektor tym srodkiem (nie rozcienczac z woda) dwarazy na przestrzeni 10h i zostawilem na okolo 24h.Po tym czasie uzylem spryskiwacza o nie co wiekszym cisnieniu cisnieniowy-spryskiwacz-ogrodowy-5l.jpg z minimalna  odlegloscia pomiedzy dysza spraskiwacza a kolektotem  zmylem czysta woda ten caly zapieczony brud,a co nie co pomoglem szczotka mosiezna.Jesli masz Kerhera do dyspozycji to i bez szczotki sie obejdzie.:)

Ps.Jednak musze dodac to: kolektor w moim pizdziku nie byl lakierowany dlatego nie obiecuje ze w Twoim przypadku bedzie taki sam efekt.Jak bedzie tak daleko to daj znac  czy ta metoda  takze w Twoim przypadku poskutkowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Tak deczko odkopię stary temat ;)

Bref Max Żel do kibli..........i kolektory wyczyszczone z nalotu i drobnych ognisk korozji ;)

Harpic już niedostępny w sprzedaży z tego co wyczytałem :)

Przed...

sWmNcQ7hjdppHRV8w83i8xOuCSpZQsTO97_oHqWU

Po 15 minutach...

gFBwX-QPinYkoFDA6AQI7d4xkd0f7IAMJ8ynC6L-

5Gn1scHUVf2ny4FSgNDJn8-oExcPcIBE88fIfj1s

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2018 o 23:30, Wicher napisał:

Tak deczko odkopię stary temat ;)

Bref Max Żel do kibli..........i kolektory wyczyszczone z nalotu i drobnych ognisk korozji ;)

Harpic już niedostępny w sprzedaży z tego co wyczytałem :)

Przed...

sWmNcQ7hjdppHRV8w83i8xOuCSpZQsTO97_oHqWU

Po 15 minutach...

gFBwX-QPinYkoFDA6AQI7d4xkd0f7IAMJ8ynC6L-

5Gn1scHUVf2ny4FSgNDJn8-oExcPcIBE88fIfj1s

Dziękuję Ci dobry człowieku za ten post!
A ja chciałem demontować kolektor i się męczyć jakaś pastą ścieralną :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.