Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chromowanie Żory Opinie


iroq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;) Chciałem się was zapytać i poradzić. Słyszałem że w Żorach podobno tanio chromują. Mam zamiar się zabrać za remont o ogólny mojej Zjawy 350 634 (Jawa ;p ) w planach kapitalka silnika malowanie proszkowe ramy, również trzeba siedzonko obić ;). No i właśnie słyszałem o Żorach podobno tanio robią. Chciałem się Was zapytać ile biorą , patrząc na allegro za chromowanie tego co chce to bym zapłacił majątek .. i jaki jest efekt chromowania u nich bardzo bym prosił o zdjęcia ich tworów bo mam sporo elementów do chromowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn słyszałem że od elementu biorą tam chyba nie jestem pewny 50 zł czy coś takiego.... chciał bym żeby ktoś się wypowiedział na ten temat kto tam ostatnio coś robił i czy ma zdjęcia... jak to jest z cenami teraz aktualnietłumiki kupie nowe ale:Kolanka oby 2 2 błotniki tył przód chromy na baku sztuk 2felgi sztuk 2 gmol przedni 2 gmole tylnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam robie caly czas na biezaco,nie biora jak leci tylko kazda czesc indywidualnie,wszystko zalezy ile sie musza napracowac by powierzchnie przygotowac pod chrom i jak duza ona bedzie,czy skomplikowana czy prosta jak np kierownica,z jakoscia jest ok z tym ze warstwa chromu jakas super gruba nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mówisz o tej firmie www.galux.pl.My korzystaliśmy z jej usług jakieś 2 lata temu jak robiłem yamaha virago.Cenowo, za polerkę 2 kap silnika górnych pokryw cylindrów ( 4 szt.) i chromowanie 2 rur wydechowych zapłaciłem jakieś 350 zł. Polerkę aluminium zrobisz w domu sam i efekt będzie zajefajny jak się postarasz ( teraz przy hondzie polerowaliśmy i wyszło naprawdę fajnie).Najlepiej zadzwoń i się zapytaj właściciel jest bardzo konkretny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.