Jump to content
Sign in to follow this  
menel

Prostowanie Felg

Recommended Posts

obiło mi się o uszy że prostują i malują felgi w okolicach katowice-sosnowiec wie ktoś więcej na ten temat ??wpadłem w dużą dziurę przy czym podgięło mi blachy, naruszyło zadupek i felge. Trasa była terenowa, więc moja wina i głupota

Robiłem u Ratki , ale ZDECYDOWANIE nie polecam .Robiłem u Ucznia , średnio , ale polecam.Nie robiłem , ale słyszałem , że dobrze i tanio w Zabrzu na Webera .

możesz spróbować na ul Twardej 7 w Katowicach to drugi dzial firmy gdzie pracuje na miejscu powiedzą Ci czy da sie zrobić i czy podejmą sie naprawy

a mówisz o feldze w moto czy w puszce bo jezeli w puszce to na ligocie w katowicach jest firma kt¶óa sie tym zajmuje i moge polecic zapytaj moze motocyklowa tez wezmą

o motocyklową podesłali mi na pw. warsztat w dąbrowie górniczej czyli pod nosem zobaczymy co tam wykombinują a ta firma z krakowa wygląda na najkonkretniejsza

Czaje z Krk moge polecic z czystym sumieniem. Kiedys pisalem juz to na forum, ale po awarii chyba wcielo - wyprostowal mi felge, ktorej inni nie potrafili, przy czym powiedzial, ze takie cos, to "pikus". patrzac na felgi, ktore pokazywal, ze ma do prostowania, to mu wierze. Do tego na polkach mial sporo felg opisanych "Kuzaj" Niestety ceny i terminy odbiegaja od konkurencji... ale warto, bo koniec koncow skasowal mnie taniej, niz mialo byc

Witam podepne sie pod ten temat z moim zapytaniem!! mam kawe zzr 600 i chciałbym na zime zająć sie pomalowaniem kół i teraz moje pytanie ma ktoś Link do jakiejś fajnej stronki poświęconej ściąganiu kół w motocyklu?? nigdy nie ściągałem kół w moto czy dam sobie z tym rade?? może ktoś coś doradzić albo odradzić

musisz zaopatrzyć się w stojak i rolki jak nie masz w wahaczachhttp://moto.allegro.pl/item786959276_rolki..._9r_versys.htmli tu dla przykładu tył http://moto.allegro.pl/item792281473_podno...i_kawasaki.htmlz resztą nie powinno być problemu, jak ja sobie poradziłem ze ściągnięciem kół to każdy da radę pozdrawiam

w serwisówce powinno być opisane krok po kroku, montaż i demontażdobry podnośnik do moto, dobrej jakości klucze i nie powinno być problemu, nic szczególnie trudnego moim zdaniem. Ucz się na moich błędach i używaj dokładnie takiego klucza jaki podają w serwisówce i nie byle jakiego. Kilka filmików na szybko

aaa no i bym zapomniał o najważniejszym, bez tego robota jest do dupy - piwko i ktoś do pomocy

No właśnie serwisówka.... po polskiemu nie mam. a te obrazki to już końcowe efekty zestaw kluczy 200-częściowy mam 2 rąk lewych nie mam tego sie nie boje chodzi co mnie może zaskoczyc co moge odkryć zepsutego jakies popychacze??-chyba:)jakie samry kupic do czego? co można łatwo przegapić??no ogólnie taki instruktarz krok po kroku by sie przydał

Panie jestes motocyklista czy lanserem ??Przy motocyklu naucz sie robic wszystko samemu, a zwlaszcza sciagac kola i robic z hamulcami przy zdejmowaniu kol raczej nic sie nei da zj*** chyba ze masz w uj sily

Da się zjeb*ć , i to nie jedno ,jak się pojęcia nie ma o tym . Wystarczy nawet ,że motor mu się przewróci i już ma synek popapane . Z tego co pisze to raczej pojęcia nie ma bladego , więc lepiej może niech da to komuś kto ma takowe . A najlepiej Sznajder , to weź jakiegoś kumpla ,co się letko zna .Kup parę browców i zamknijcie się w garażu z tym motorem na kilka godzin . Zobaczysz ,że to nie takie straszne , a niektórych to nawet rajcuje taka zabawa . Jak nie masz takiej możliwości to oddaj lepiej motonga do mechanika .

Zgadzam sie z tym że przy swoim moto trzeba umieć zrobić jak najwięcej a nei latać z byle pierdołą do mechanika tracić czas i pieniądze! no ale w ciemno ściągnąc koła czy nawet wachacza nie ma co przydał by sie jakiś instruktarz typu "krok po kroku" nikt nie ma takowego???