Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prostowanie Felg


menel

Rekomendowane odpowiedzi

Czaje z Krk moge polecic z czystym sumieniem. Kiedys pisalem juz to na forum, ale po awarii chyba wcielo - wyprostowal mi felge, ktorej inni nie potrafili, przy czym powiedzial, ze takie cos, to "pikus". patrzac na felgi, ktore pokazywal, ze ma do prostowania, to mu wierze. Do tego na polkach mial sporo felg opisanych "Kuzaj" Niestety ceny i terminy odbiegaja od konkurencji... ale warto, bo koniec koncow skasowal mnie taniej, niz mialo byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podepne sie pod ten temat z moim zapytaniem!! mam kawe zzr 600 i chciałbym na zime zająć sie pomalowaniem kół i teraz moje pytanie ma ktoś Link do jakiejś fajnej stronki poświęconej ściąganiu kół w motocyklu?? nigdy nie ściągałem kół w moto czy dam sobie z tym rade?? może ktoś coś doradzić albo odradzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz zaopatrzyć się w stojak i rolki jak nie masz w wahaczachhttp://moto.allegro.pl/item786959276_rolki..._9r_versys.htmli tu dla przykładu tył http://moto.allegro.pl/item792281473_podno...i_kawasaki.htmlz resztą nie powinno być problemu, jak ja sobie poradziłem ze ściągnięciem kół to każdy da radę pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w serwisówce powinno być opisane krok po kroku, montaż i demontażdobry podnośnik do moto, dobrej jakości klucze i nie powinno być problemu, nic szczególnie trudnego moim zdaniem. Ucz się na moich błędach i używaj dokładnie takiego klucza jaki podają w serwisówce i nie byle jakiego. Kilka filmików na szybko

aaa no i bym zapomniał o najważniejszym, bez tego robota jest do dupy - piwko i ktoś do pomocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie serwisówka.... po polskiemu nie mam. a te obrazki to już końcowe efekty zestaw kluczy 200-częściowy mam 2 rąk lewych nie mam tego sie nie boje chodzi co mnie może zaskoczyc co moge odkryć zepsutego jakies popychacze??-chyba:)jakie samry kupic do czego? co można łatwo przegapić??no ogólnie taki instruktarz krok po kroku by sie przydał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zjeb*ć , i to nie jedno ,jak się pojęcia nie ma o tym . Wystarczy nawet ,że motor mu się przewróci i już ma synek popapane . Z tego co pisze to raczej pojęcia nie ma bladego , więc lepiej może niech da to komuś kto ma takowe . A najlepiej Sznajder , to weź jakiegoś kumpla ,co się letko zna .Kup parę browców i zamknijcie się w garażu z tym motorem na kilka godzin . Zobaczysz ,że to nie takie straszne , a niektórych to nawet rajcuje taka zabawa . Jak nie masz takiej możliwości to oddaj lepiej motonga do mechanika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.