Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Komis Nieszporek Prośba O Opinie


Madalena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

WItam, przepraszam, że tyle to trwało ale już po wszystkim i tak:- motorek dotarł w czwartek, Nieszporek jak obiecał tak dowiózł !- stan motocykla SUPER ! wszystko tak jak w opisie i tak jak informowano mnie po oględzinach- motocykl w piątek przeszedł przegląd w serwisie hondy i nie mieli do niego żadnych uwag, przebieg taki jak na liczniku, żadnych uszkodzeń, wszystko działa, żadnych śladów jakichkolwiek przygód Od wczoraj praktycznie z niego nie zsiadam pogoda kiepska ale i tak radość z jazdy ooooogromna Z czystym sumieniem mogę polecać KOMIS NIESZPOREK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pogratulowac...Ale zeby nie było tak cudownie,to dodam łyżke dziegciu do tej beczki miodu...;)...Po moich przykrych doświadczeniach z autoryzowanymi serwisami, bardziej polegałym na sprawdzeniu zaprzyjeźnionego (mniej lub bardziej) mechanika...Ale tak jak wcześniej pisałas: nie kazdy musi okazać sie naciagaczem...Przyjemności z jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pogratulowac...Ale zeby nie było tak cudownie,to dodam łyżke dziegciu do tej beczki miodu...;)...Po moich przykrych doświadczeniach z autoryzowanymi serwisami, bardziej polegałym na sprawdzeniu zaprzyjeźnionego (mniej lub bardziej) mechanika...Ale tak jak wcześniej pisałas: nie kazdy musi okazać sie naciagaczem...Przyjemności z jazdy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja również przeczytałem cały ten niezwykle ciekawy wątek i czasami miałem wrażenie iż czytam/oglądam film Hitchcock'a, w którym napięcie z każdą minutą oglądania rośnie! Bardzo dobrze,że jednak okazało się że jest tak jak zapewniali Ciebie w rozmowie telefonicznej i jesteś zadowolona z zakupu.Bezpiecznych lotów życzę!W moim przypadku też nie widziałem(nawet na fotkach)motocykla którego posiadam,ale widział go mój znajomy instruktor nauki jazdy i zadzwonił do mnie z pytaniem czy jetem zainteresowany zakupem Kawy Z750 i w rozmowie powiedział mi co i jak.Zdecydowałem się i również jestem bardzo zadowolony z posiadanego sprzętu.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje ze sprzetu i szerokosci..ja ogolnie do tego zakupu bylem BARDZO sceptycznie nastawiony.. Nie chodzi tutaj o to ze to Nieszporek czy ktokolwiek inny.. Akurat Nieszporków poznałem prywatnie i spoko goscie mi tylko i wylacznie chodzilo o fakt "napalenia" sie na konretnego sprzeta i z gory wplacania zaliczki, kupowania w ciemno itp itd..Na szczescie bajka zakonczyla sie spokojnie, Nieszporki maja kolejnego plusa na forum, zdobywaja +5 do respect itp itd..ale co by sie okazalo gdyby np "napalona" wplacila komus zaliczke (np nie nieszporkom tylko jakiemus przekretowi), koles przywiozlby sprzeta i okazaloby sie po wyladowaniu go z busa ze to totalna ruina, przygotowana tylko na sprzedaz "napalonym" lub nieznajacym sie?No i Niespzorki mega friendly.. sam szukalem u nich DRZ 3 msc temu i moge smialo polecic... co prawda nie kupilem u nich obecnej ale pokazywali mi inne offroady i stan byl naprawde swietny i co wazniejsze, zgodny z opisem ze prawie jak nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Opinia jak najbardziej negatywna. Ostrzegam przed współpracą z tymi ludźmi. Skrajna nie odpowiedzialność i brak jakiegokolwiek zaangażowania by wspólnie rozwiązać problem w dodatku kłamstwa. Dla mnie osobiście skończyło by się to kalectwem lub śmiercią. Sprawa jest świeża dotyczy wymiany zawieszania przedniego która była robiona w zasadzie 3 krotnie i trwała 6 tygodni! Po pierwszej próbie naprawy miało być wszystko super, jednak po 2 dniach problem wrócił i zaczeły się problemy nie do opisania. Ostatnia wizyta w każdym razie - po odbiór zakończyła się jazdą po ok 3 km i próbie zahamowania po której na szczęście - żyje krótko mówiąc. Zawieszenie - laga prawa - zostało nie dokręcone ( śruba luźna w palcach ) co spowodowało wysunięcie się go do góry i zaciśniecie się przewodu hamulcowego a co za tym idzie zacisk hamulca jak zacisnoł tarcze to już nie odpuścił. Zawieszenie nie dokręcone - wyjechało około 7-8 cm w górę. Człowiek mówi przyznając że to jego błąd że przeprasza że faktycznie na tym nie jechał ale ................. zadzwonił po sprzęt gotowy do odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.