Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Komis Nieszporek Prośba O Opinie


Madalena

Rekomendowane odpowiedzi

tak czy siak.. niewazna forma zakupu, czy go ogladalas czy nie odnioslem dziwne wrazenie, ze:1. mialas cisnienie zeby koniecznie szybko i teraz kupic motocykl2. nie chcialas czekac na jakas okazje moze inna i lepsiejsza no ale teraz to powodzenia, szerokosci i w ogole milych przejazdzek pod Monciakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

tak czy siak.. niewazna forma zakupu, czy go ogladalas czy nie odnioslem dziwne wrazenie, ze:1. mialas cisnienie zeby koniecznie szybko i teraz kupic motocykl2. nie chcialas czekac na jakas okazje moze inna i lepsiejsza no ale teraz to powodzenia, szerokosci i w ogole milych przejazdzek pod Monciakiem
Cisnienia nie ale Masz rację, na inne okazje czekać nie chciałamTan mnie ujął i tego chcę ...dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajoma kiedyś sprzedała swojego er 5 na telefon. Farciara... bo gdyby gość wcześniej pooglądal dobrze moto i się nim przejechał na pewno nie dałby tyle kasy.. a tak moto poszło na Wawe a koleżanka dostała zdecydowanie za dużo pieniędzy za moto ... mam nadzieję , że tu nie bedzie analogii Życzę udanego i satysfakcjonującego zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Nieszporków,byłem u nich jakoś w lipcu.Mieli nawet ciekawe sprzęty.Jedne po szlifach, jedne w dosyc dobrym stanie.Tak więc też na pewno można u nich wychaczyc całkiem ciekawego sprzęta.Moją uwage bardzo przykuła wtedy biała SP2.Moto naprawde w rewelacyjnym stanie.Ciężko nad nią myślałem wtedy, ale dacyzja juz zapadła.Nie będzie Vki , w dalszym ciągu rzędówka Co do SP2 to widze,ze jeszcze nie poszła, chłopaki dalej mają ją na salonie.Niby ich ojciec na niej latał, jeżeli dobrze zrozumiałem.Moto godne polecenia.Wiadomo,trzeba sie przejechac, zobaczyć motor.Nie wyobrażam sobie zakupu motocykla w ciemno http://nieszporek.otomoto.pl/honda-vtr-100...tr-M593048.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Nieszporków,byłem u nich jakoś w lipcu.Mieli nawet ciekawe sprzęty.Jedne po szlifach, jedne w dosyc dobrym stanie.Tak więc też na pewno można u nich wychaczyc całkiem ciekawego sprzęta.Moją uwage bardzo przykuła wtedy biała SP2.Moto naprawde w rewelacyjnym stanie.Ciężko nad nią myślałem wtedy, ale dacyzja juz zapadła.Nie będzie Vki , w dalszym ciągu rzędówka Co do SP2 to widze,ze jeszcze nie poszła, chłopaki dalej mają ją na salonie.Niby ich ojciec na niej latał, jeżeli dobrze zrozumiałem.Moto godne polecenia.Wiadomo,trzeba sie przejechac, zobaczyć motor.Nie wyobrażam sobie zakupu motocykla w ciemno http://nieszporek.otomoto.pl/honda-vtr-100...tr-M593048.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, kilka fotek cyknąłem, bo siem na hornecie nie znam. Wydawała mi się ładna, no ale kazdy motocykl w tym roczniku jest ( no może poza hądami, kawami, i jamahami ) szerszen.rarPonoć jest to sprzęt jednego użytkownika forum. Fajnie - horneta jest dalej na francuskich numerach, co dla mnie jest dziwne. Jedyne co się dopatrzyłem, to wystający silikon z pod dekli, chociaż zaręczano mnie, iż jest to teraz czynność fabryczna ( nie znam się na tym, ja w sv nie mam, jest 5 lat starsza ). Widać było, że był podniesiony bak ( ile razy to nie umialem się na śrubach dopatrzeć ) - raczej z powodu sprawdzenia zaworów przy 1000 km. Na manetkach zmęczenia nie zauważyłem, większość śrub jeszcze z oznaczeniami fabrycznymi, no ale nie te z hamulca ( podejrzewam poprawne odpowietrzenie ). Ilość rys na stacyjce świadczy, że zeszły właściciel jeździł na ostrej kapie ( ja jeszcze mam ochronną folijkę, no ale nie wiem czy to prawidłowość ). Patrzyłem po śrubach od podnóżków ( czyste ), golenia czyste, i na ogół do sprzęta się dowalić nie można ( można sprawdzić jeszcze oznaczenia lusterek, nie wiem jakie powinny być, więc zrobiłem zdjęcie ). Na migaczach oznaczeń nie ma, a w każdym razie ich nie znalazłem ( numerów ) więc możliwe że tak to ma być. Za tą cenę ( jak kto woli, ale 600 w rzędzie to nie bardzo mnie sie podoba ) stan jest ładny. Mam nadzieję że troszkę uspokoiłem.PS. nie 1000 zaliczki tylko 11000. To tak ku woli ścisłości i obiektywizmu stron, oraz by zobrazować napalenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prześmiewny no nie ? No to niestety, nie żart ( troszkę środowisko forum zostało podkłamane, no albo nieszporek powiedział nieprawdę - tylko po co on miałby w takiej sprawie kłamać ? ). Myślę że cena tak zaniżona w poście, żeby nie wyszło że dziewczyna się za bardzo napaliła no - mniejsza o to Chłopaki z Nieszporka ( w tym i on ) na ogół kontaktowi są ( sam mi pokazał co było malowane, w niektorych sprzętach ), więc chyba już im nie zależy na sprzedawaniu min, bo to nie te paście, którymi handlowali kiedyś. Sprzęty są ładne, może i położone, ale jak jest gwarancja 6 miechów ( co wynosi większość sezonu ), to o czymś to świadczy. Znają się na ogół na robocie ( nie że coś zachwalam, za nadto, albo że podkupiony jestem ) - już tyle sprzętów tam wylądowało, że chyba wiedzą o co chodzi. A części mają tak dużo, że w szpachle i spaware się chyba już nie bawią Szkoda że takie ceny, no ale mam nadzieję że o czymś one świadczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.